מדיטציה
מדיטציה היא הרפתקה. זוהי ההרפתקה הגדולה ביותר שהתודעה האנושית יכולה לבחור. מדיטציה היא רק להיות בלא לעשות דבר - שום פעולה, שום מחשבה, שום רגש. אתה רק קיים, וזהו תענוג עילאי. המדיטציה אינה נגד עשייה. לא נאלצים בה לברוח מהחיים. היא פשוט מלמדת אותנו דרך חיים חדשה: אתה הופך להיות מרכז הציקלון. חייך ממשיכים; למעשה, הם ממשיכים ביתר עוז - ביתר שמחה, ביתר בהירות, ביתר חזון, ביתר יצירתיות - אך עם זאת אתה רחוק, רק צופה על המתרחש סביבך. הצופה על הגבעה. "אושו" osho
המודט העצמאי
המטרה העיקרית בתרגול מדיטציה היא להפוך את הצפייה (עדות ) לחלק משגרת החיים. עדות לא הופכת אותנו מנותקים מהעולם, נהפוך הוא, סוף סוף מתרחש חיבור, חיבור אל המהות והשקט שבנו . מדיטציה מביא אותנו להכרה תודעתית של אחדות שקט ואהבה בדרך טבע.
מדיטציה דינמית אקטיבית
באורח החיים המודרני אנחנו נדרשים לתהליכי חשיבה וריכוז רב, כך שאם ננסה לעצום עיניים סביר להניח שנפגוש רעש אדיר, משפטים, מילים, תוכניות. תרגול מדיטציות דינמית מאפשר שיחרור של אנרגיה דרך תנועה, קול, שיקשוק ועוד. מה שמאפשר לעקוף את הראש ונפתח מקום לשקט ולעדות.


   חומר עיוני   

ריברסינג

בגוואן שרי רג'ניש - אושו

מעט מאוד אנשים יוצאים החוצה מעולם הזמן והשכל, משאיפותיו ומהתחרותיות שלו, ומתחילים לחיות בעולם של חוסר הזמן; ומבין אלו שעשו זאת, מעטים בלבד ניסו לחלוק את החוויה שלהם.אושו הוא אדם שגילה את הדלת שמעבר לה אפשר לחיות בממד חסר הזמן של ההווה - הוא קרא לעצמו "אוהב קיום אמיתי".הוא הקדיש את חייו לגירוי אחרים לחפש את אותה הדלת, לצאת החוצה מהעולם של העבר ושל העתיד ולגלות בעצמם את עולם הנצח.

 
להמשך
 ריברסינג מדיטציות דינמיות של אושו
ריברסינג

עם הרוח

שישי שבת של מדיטציה במרכז סאנסה חוף פולג
בסדנה זו נפגוש את המהות הטהורה של המדיטציה בצורה מרוכזת שתאפשר מפגש פשוט "עם הרוח". נתרגל מדיטציות דינאמיות מעולמו של אושו ונצלול למרחבים השקטים והטבעיים של הווייתנו ... נוכחות, הקשבה, ערנות, חיות, עדות ומודעות הם אלו אשר יקבלו את צומת ליבינו ויעניקו לנו את החוויה המיוחדת של המדיטציה.
להמשך


   סדנאות ופעילויות   

ריברסינג

שישי מדיטציה ונשימה

סדנה יומית של תרגול מדיטציות דינמיות ושקטות מעולמו של אושו בשילוב סשאן נשימות - ריברסינג. נפגוש טכניקות מגוונות של מדיטציה ונרכוש כלים לחיי היום יום. המטרה העיקרית בתרגול מדיטציה היא להפוך את הצפיה (עדות ) לחלק משגרת החיים הרגילים שלך, בעבודה ובעולם, להיות מודע יותר, ללמוד לשחרר, לשקוט ולהרגע לשלווה רוחנית.
להמשך

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com