נשימה עמוקה, חיים מלאים, מסע של ריפוי והתפתחות

מגוון פעילויות המרכז

ברוכים המבקרים באתרינו. כאן תוכלו למצוא חומר מקצועי, מאמרים ותרגולים מעולם הריפוי הטבעי וההתפתחות האישית, לבריאות, איכות חיים והתעוררות רוחנית. בדגש, תרפיה בנשימה שכוללת ריברסינג, נשימה מעגלית,  ביו-אנרגיה ומדיטציה לצד תהליכים למודעות עצמית וכלים לחיי היום יום. בברכה ובנשימה עמוקה 

סדנאות

במסגרת עבודה קבוצתית ניצור יחד מרחב אינטימי ותומך שיאפשר לנו לעבור תהליך אישי כנה ומצמיח.
מפגש בין אנשים במרחבים אלו מחזק את הביטחון בצד האנושי שלנו ומאפשר לנו להכיר את עצמינו טוב יותר, לרפא את מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ועם העולם ולמצוא שלווה ושקט פנימי. עבודה קבוצתית פותחת אותנו לשמחה, טוטאליות והסתכלות חדשה על חיינו.

הקורס להכשרת מטפלים בנשימה

הדרך הבטוחה לשמור על נפש בריאה ולמנוע בעיות נפשיות, סבל ומחלות היא להיות בתנועה, להיות יצירתי ומדיטטיבי. חיים מתמשכים של למידה והתפתחות מבטיחים חיים של גדילה והשתנות מתוך שמחה. הקורס להכשרת מטפלים מהווה הזדמנות ייחודית להרחיב את האופק הפנימי שלך, לגבש את הפנימיות שלך ולהעשיר את איכות החיים שלך. תהליך ההכשרה מיועד לאנשים העוסקים במקצועות הריפוי, הטיפול והחינוך. או לכאלו שמעונינים לפתח את עצמם דרך תהליכים ביו-אנרגטים ומדיטטיביים לריפוי ושינוי פנימי.

טיפולים

סגנון טיפול זה מפגיש בין הרוח והטיפול המערבי ויוצר נתיב מודרני לשינוי כל נשימה מאפשרת לנו להכנס עמוק לתוך עצמינו ולהביט אל מעבר לתרבות כל נשימה מאפשרת לנו לשחרר מתחים ולחצים מגופינו ולפגוש מרחב טבעי. בתהליך של שיחרור מתחים, חסימות והתניה שלילית אנו לומדים לאהוב את עצמינו, להבין את היחודיות שלנו כבני אדם ו“לחזור הביתה“.

מדיטציה

תרגול מדיטציה בעולמינו המודרני הינו חשוב ביותר על מנת לשמור על איזון פנימי ורגיעה: המטרה העיקרית בתרגול מדיטציה היא להפוך את הצפייה (עדות) לחלק משגרת החיים. עדות לא הופכת אותנו מנותקים מהעולם, נהפוך הוא, סוף סוף מתרחש חיבור, חיבור אל המהות והשקט שבנו. מדיטציה מביא אותנו להכרה תודעתית של אחדות שקט ואהבה בדרך טבע.