פסטיבל Redancing ה-13
30/4-2/5/2020

3 ימים | 4 מרחבים | 40 מנחים

מרכז סאנסה מלון קיו חוף פולג. 

לנוע בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

הפסטיבל מוגבל ל 300 משתתפים בלבד!

פסטיבל רידנסינג החל בשנת 2013 והוא הראשון מסוגו שמחבר בין עולמות הריקוד השונים ומפגיש בין הטיפול בתנועה והפשטות שבריקוד. הפסטיבל מציע תהליכי התפתחות מגוונים במרחבי סדנאות לצד מסיבות, ריקוד חופשי ומופעים. 

טובי המנחים בארץ בתחום התנועה המודעת יפגישו אותנו עם זרמים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, קרקס, מדיטציה, נשימה, יוגה ועוד… ובעיקר יביאו אלינו את ניסיונם ואהבתם. 

במשך היום יתקימו סדנאות בארבעה מתחמים בהם נוכל לחוות את עולמות התנועה השונים, לגלות אפשרויות תנועה חדשות, לחצות גבולות, לפתוח את הגוף שינשום עמוק, לרכך את הלב ולהתאהב ! בערבי הפסטיבל נפגש יחד באויר הפתוח במתחם לב הפסטיבל ונמשיך לחגוג במסיבות מעיפות ומופעים כמו שרק רידנסינג יודע לתת !

הפסטיבל מתאים לכל אדם שמחפש לרקוד, ללמוד, להכיר את עצמו טוב יותר דרך הגוף והריקוד, ולקחת חלק בפסטיבל אינטימי, ססגוני ומלא באהבה.

כמו בכל שנה הפסטיבל יתקיים במלון קיו היפיפה המשקיף על חוף הים הדרומי של פולג שם ניצור בועה ירוקה ונושמת. יש אפשרות ללינה בחדרים, לינה באוהלים וגם אפשר לישון בבית ולחזור אלינו כל בוקר (20 דקות מתל-אביב). במתחם הפסטיבל מטבח שף, פינת צ’אי, בר בריאות, מתחם טיפולים איכותי וים של ים !!!

 

ימים
שעות
דקות
שניות

מנחי הפסטיבל

בין הסדנאות והמנחים: 

אומנות האלתור- אילנית תדמור / קונטקט- אודי עוז / שפת גאגא של אוהד נהרין- סטפן פרי / חמשת המקצבים- איריס הרמתי / רישי– למות בשביל לחיות – נשימה לחיים / תנועה אותנטית- יעל ברקאי / Movement: בלי מילים- יניב צדיק / תדרים בתנועה- רווית יסעור / טראנס דאנס- איזבל אדלר / Open floor- שלי חרמון / ביודנסה- סילבי גנדלמן / חופשיה בתנועה –נועם מוסקל / תנועה מהבטן –זהר צמח וילסון / טרייבל פיוז’ן- סהרה פיקסי / ריקוד אפריקאי- אנה קניאל / רררית’ם תרפי- תומר אלוני / אורית סוכרי– דרך המשי / סאונד הילינג-שני הברי / היפ-הופ- אנימילי / ברייק-דאנס- חן לאווי / חופש קולי – מיכל מזר / פלייבק Dance story –שירלי ליגום / גוונים בתנועה- מיכל בן טובים / יחסים בתנועה – עמית לבון חיים /  רגאטון- כוכב שחר גרין/ קונטקט ליצנות- ליזה פוטרמן / ברזילאי, לאבן – רותם הורנדו /  מדיטציה וריברסינג- רסילה, דארשו, סובירו, עירית פרידמן, לילך אלצוג/ יוגה – וירו, מורן מתתיהו/  צ’י קונג- ירון אדלר / עיסוי תילנדי– עמית דרור .

 

פסטיבל רידנסינג מפגיש בין עולמות הטיפול בתנועה והפשטות שבריקוד ומחבר את הגוף עם הנפש ואת הלב עם הרוח החייה.

Dj Tomer Aloni - Happyness | Dj yaniv tzadick - Tribal

\

ערב חמישי - מסיבת פתיחה - Dj yaniv tzaick

יניב צדיק יקח אותנו למסע מוזיקלי חובק עולם. להשתחרר, להתמסר, לזוז ולרקוד בהנאה. יניב שהיה איתנו בעבר ידוע כמי שבמסיבות שלו אי אפשר שלא "לצאת מדעתינו" זו אקסטזה אחת גדולה. יניב יפתח את הערב הראשון של הפסטיבל ויזרוק אותנו גבהה שמשם נמשיך רק לעלות !

ערב שישי - guided musical space with orka

ביום שישי בערב נתכנס יחד באוירה חגיגית עם אורקה הזמרת המופלאה מלהקת אורות שיחד עם הכנר נדב פסט יקחו אותנו לערב קסום של שירה מהלב. אורקה מעבירה מעגלי שירה מקודשת ויודעת ברגישות ובכריזמה שלה לגרום לכולנו לשיר יחד.

שבת - Dj Tomer Aloni- עד הטיפה האחרונה

ביום שבת אהח"צ, לפני שחוזרים הביתה לארוחת חג השבועות, אחרי ששקשקנו את האיברים של הגוף וכל התאים נושמים עמוק, נקנח במסיבת סיום : redanc-in-joy
נזיע ונרקוד עד הטיפה האחרונה. נרקוד עד שהרקדן יעלם והריקוד ישאר, עד שמשמחה תגיד לנו מספיק.

החזון - לזוז בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

חזון הפסטיבל הוא להגביר את המודעות בארץ לדרכים נפלאות וטבעיות לריפוי והתפתחות. ליצור מרחב שיפגיש בין אנשים שנמצאים “על דרך” החיפוש והגילוי ולהמריא יחד, לאפשר התנסויות חדשות, לחצות את גבולות המחשבה ולפגוש את הלב הפועם ומהות ההוויה שאנחנו. רידנסינג הוא מרחב מוגן בו נוכל לחזק את האמונה בעצמינו ובמה שאנחנו עמוק בתוכינו יודעים… ושלא נשכח להנות מהחיים !!!

40 מנחים מופלאים, תקליטנים, אומנים ואנשי הפקה שכולם מכוונים לאותה מטרה ! ליצור מרחב אנושי בו נוכל לגלות עוד מעצמינו ומסודות החיים. שנרגיש חופש אמיתי ושמחה, שנרכך ונפתח את הלב, שנתאהב ונרקוד באקסטזה עד שהרוח תשאיר את הארץ תחתינו שקטה ואת השמיים פתוחים…

הינכם מוזמנים יחד אתנו להגדיל את המעגלים של העולם המתחדש בטעמים של ריקוד, חופש פנימי ואהבה !

על המקום

הפסטיבל מתארח כמו בשנים הקודמות במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג. המקום נמצא 300 צעדים מרצועת חוף יפיפה ו 20 דקות מת”א. במתחם המלון 4 אולמות ברמה גבהה שישמשו אותנו לפעילויות. ישנה אפשרות ללינה בחדרים מפנקים במלון. ניתן להזמין מיטה בחדר של שלושה או חדרים זוגיים. ישנה אפשרות להקים אוהל במתחם הקמפינ- יש צורך להביא ציוד אישי ולשלוח לנו מייל. ארוחות יוגשו שלוש פעמים ביום מהמטבח הצמחוני של הפסטיבל עליו ינצח שף הפסטיבל וצוות רידנסינג. 
בנוסף במתחם הפסטיבל פינת צ’אי, בר בריאות ומתחם טיפולים איכותי.
מה לא: אסור להדליק אש או גזיות במתחם הקמפינג והמלון. אסור להביא בעלי חיים. 

כרטיסים

מחירים:

כרטיס לפסטיבל במכירה מוקדמת – 420 ₪  (עד גמר המלאי)

מכירה רגילה ובקופות (אם ישאר) – 480 ₪

רכישת כרטיסים וחדרים:

כרטיס + לינה בחדר טריפל (שלושה) לשני הלילות – עלות 950 ש”ח לאדם 

כרטיס זוגי בחדר זוגי (לזוג) – עלות 2340 ש”ח  

כרטיסים חלקיים 

כרטיס ליומיים – 360 ש”ח

כרטיס ליום שישי- 250 ש”ח

כרטיס ליום חמישי או שבת – 180 ש”ח

בלינק רכישת הכרטיסים, בלשונית הראשונה יש אפשרות לבחור את האופציה המבוקשת.

מדיניות ביטול:

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועהובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לפרטים נוספים:

  • “תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש” אתה” רוקדות תחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריא עד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עד שרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף.” אושו

סרטונים - מוזמנים לצפות

רידנסינג 2018

רידנסינג 2012

רידנסינג 2014