סוד הנשימה – סידרה של 6 מפגשים – מועד יקבע בהמשך

סדנת ריברסינג ונשימה דינמית אינטגרטיבית לבריאות, שמחה ואהבה. בהנחיית רישי

“הנשימה היא שער לחיים, היא פותחת לנו עולם שמעבר לטאבו ומוסריות מעושה, תחת זו היא מחברת אותנו מחדש לזרם הסוחף של החיים”

סידרת מפגשים בהם נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו מסע פנימי מרגש אשר תומך בתהליך של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים. 

בסדנה נכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטת הריברסינג משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה הטמונה בחוויה הביו-אנרגטית שבנשימה.  נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. וכן נצטיד בכלים מעשיים לחיי היום היום.

במפגשים נעבוד בטכניקות הכוללות ריברסינג, פולסישן, מדיטציה דינמית ותרגילי ביו-אנרגיה ונשלב שיטות קרקוע, תרפית פרימל, רגרסייה, שיחה תומכת ועוד אשר יסיעו בתהליך הריפוי הפנימי.

במסגרת עבודה קבוצתית ניצור יחד מרחב אינטימי ותומך שיאפשר לנו לעבור תהליך אישי כנה ומצמיח. מפגש בין אנשים במרחבים אלו מחזק את הביטחון בצד האנושי שלנו ומאפשר לנו להכיר את עצמינו טוב יותר, לרפא את מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ועם העולם ולמצוא שלווה ושקט פנימי. עבודה קבוצתית פותחת אותנו לשמחה, טוטאליות והסתכלות חדשה על חיינו. 

בתהליך הריברסינג אנו משתמשים בנשימה ככלי ישיר ש” עוקף” את ה-  mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. לאט לאט אנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. 

לאחר מספר סשנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. נגלה שוב את הספונטאניות, את התמימות ואת האהבה לעצמנו ולאחרים, ממקום של בהירות ואמון. 

טיפול בנשימה יכול לעזור

מצבי חרדה, דיכאון, אנרגיה נמוכה וחוסר חשק, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון, התאוששות ו‘חזרה לחיים’ ממצבים שונים

הנשימה והתהליך אותו נעבור יעזרו לנו לחזור למצב טיבעי ורפוי שבו חיוניות הגוף וכוח החיים יתמכו בתהליכי הריפוי וההתחדשות שהם חלק מתהליך החיים הטבעי.

מתוך הפגישות האינטימיות שלי עם אנשים ”בחדרי ליבם“ אני נפעם יותר ויותר ממשאבי הנפש העומדים לרשותנו כאשר אנחנו ניצבים בנכונות ובכוונה אמיתית לגלות את הפוטנציאל הטמון בחיים עצמם. לחיים, כוח חיוני וחיובי הדוחף אותנו להתפתחות, לגדילה ולחיפוש האמת” . רישי

 

הסדנה מתאימה לכל אדם שמעונין ולעבור תהליך של ריפוי טבעי ומודעות עצמית.

למי שמעוניין להכיר את איכויות הנשימה השונות וללמוד כלים לחיי היום יום.

למי ‘שצריך אויר’ בזמנים אלו של חייו.

למי שמרגיש ‘תקוע’ וזקוק לשחרור פנימי, זיכוך וחיבור מחודש לאנרגיה הטיבעית. לא נידרש ניסיון קודם. רק נכונות ופתיחות.

לאנשים שמחפשים דרכים טבעיות להתפתחות אישית והעצמה רוחנית.

מי שנמצא בטיפול רפואי או תרופתי צריך לדווח למפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו.

הסדנה תתקיים במרכז סאנסה שבמלון קיו שבחוף הירוק שבפולג

בימי רביעי בערב בין השעות 18:00-21:00

 

עלות הסדנה 1180 ש”ח ( ניתן לשלם בשלושה תשלומים)

 

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה יש צורך לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש”ח אשר יקוזזו מעלות הסדנה הכוללת.

ההרשמה לסדנה מותנית במצב בריאותי מתאים. במידה וקיימת בעיה רפואית, מגבלה פיסית או שימוש בתרופות יש צורך לידע את מפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו בנוגע להשתתפות בסדנה.

לינק לתשלום נמצא ברובליקה הבאה.

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה