סוד הנשימה – 5 מפגשי ריברסינג – מתחילים 16/5(ימי שני בערב)

סדנת ריברסינג ונשימה דינמית אינטגרטיבית לבריאות, שמחה ואהבה. בהנחיית רישי

“הנשימה היא שער לחיים, היא פותחת לנו עולם שמעבר לטאבו ומוסריות מעושה, תחת זו היא מחברת אותנו מחדש לזרם הסוחף של החיים”

בסדנה זו נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו מסע פנימי מרגש אשר תומך בתהליך של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים. 

בסדנה נכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטת הריברסינג משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה הטמונה בחוויה הביו-אנרגטית שבנשימה.  נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. וכן נצטיד בכלים מעשיים לחיי היום היום.

במפגשים נעבוד בטכניקות הכוללות ריברסינג, פולסישן, מדיטציה דינמית ותרגילי ביו-אנרגיה ונשלב שיטות קרקוע, תרפית פרימל, רגרסייה, שיחה תומכת ועוד אשר יסיעו בתהליך הריפוי הפנימי.

בתהליך הריברסינג אנו משתמשים בנשימה ככלי ישיר ש” עוקף” את ה-  mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. לאט לאט אנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. 

לאחר מספר סשנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. נגלה שוב את הספונטאניות, את התמימות ואת האהבה לעצמנו ולאחרים, ממקום של בהירות ואמון. 

טיפול בנשימה יכול לעזור

מצבי חרדה, דיכאון, אנרגיה נמוכה וחוסר חשק, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון, התאוששות ו‘חזרה לחיים’ ממצבים שונים

 

 

הסדנה מתאימה לכל אדם שמעונין ולעבור תהליך של ריפוי טבעי ומודעות עצמית.

למי שמעוניין להכיר את איכויות הנשימה השונות וללמוד כלים לחיי היום יום.

למי ‘שצריך אויר’ בזמנים אלו של חייו.

למי שמרגיש ‘תקוע’ וזקוק לשחרור פנימי, זיכוך וחיבור מחודש לאנרגיה הטיבעית. לא נידרש ניסיון קודם. רק נכונות ופתיחות.

לאנשים שמחפשים דרכים טבעיות להתפתחות אישית והעצמה רוחנית.

מי שנמצא בטיפול רפואי או תרופתי צריך לדווח למפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו.

הסדנה תתקיים במרכז סאנסה שבמלון קיו שבחוף הירוק שבפולג

בימי שני בערב בין השעות 18:00-21:30

 

עלות הסדנה 980 ש”ח

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה יש צורך לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש”ח אשר יקוזזו מעלות הסדנה הכוללת.

ההרשמה לסדנה מותנית במצב בריאותי מתאים. במידה וקיימת בעיה רפואית, מגבלה פיסית או שימוש בתרופות יש צורך לידע את מפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו בנוגע להשתתפות בסדנה.

לינק לתשלום נמצא ברובליקה הבאה.

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה