לנשום אל החיים עם רישי – סופ”ש במרכז

בסדנה זו נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו מסע פנימי מרגש אשר תומך בתהליך של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים. לנשום אל החיים הינה סדנה עוצמתית המאפשרת שינוי ברבדים רבים, לנשום באופן בריא, להנות מעצמך, לפתוח את הלב לריפוי מערכת יחסים בריאה עם עצמך ועם העולם ולחגוג את החופש שבמהות הנשימה, האהבה והמדיטציה.

בסדנה נלמד להכיר שיטת טיפול נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטה זו משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה שטמונה בחוויה הביו אנרגטית שבנשימה. נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. בסדנה נשלב מדיטציה אקטיבית, אלמנטים של פסיכודרמה, שיטות קרקוע, ריקודי טרייבל ורגרסיה, שיחה תומכת ועוד אשר יסיעו ויתמכו בתהליך הריפוי הפנימי.

במסגרת עבודה קבוצתית ניצור יחד מרחב אינטימי ותומך שיאפשר לנו לעבור תהליך אישי כנה ומצמיח. מפגש בין אנשים במרחבים אלו מחזק את הביטחון בצד האנושי שלנו ומאפשר לנו להכיר את עצמינו טוב יותר, לרפא את מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ועם העולם ולמצוא שלווה ושקט פנימי. עבודה קבוצתית פותחת אותנו לשמחה, טוטאליות והסתכלות חדשה על חיינו. 

ריברסינג ונשימה דינמית אנרגטית

באמצעות שיטת עבודה ישירה זו, הנשימה “עוקפת” את ה- mind ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך סשן נשימות, אנו חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר ותת המודע מתגלה. אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון.

עבודת הנשימה

דומה לניקיון יסודי של משקעים, רגשות, וחוויות עבר שנשארו מודחקים בהווייתנו. הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי, ומחזקת את המערכת העצבית והמערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. הנשימה מביאה לריפוי, ואינטגרציה בין המודע והתת-מודע.

לאחר מספר סשאנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. לנשימה מודעת ועמוקה השפעה עזה ומעמיקה על בריאותו של הגוף וביכולתה לגשר אל עבר מודעות גדולה ורחבה יותר לחיינו. מסיבה זו הבריאות, המיניות, היכולות הספורטיביות, הרגשות והיכולת המדיטטיבית שלנו קשורות כולן בנשימה טבעית ועמוקה, כפי שאנו פוגשים בה בעבודת הנשימה הדינמית האינטגרטיבית מבית היוצר של אושו. 

“עם השאיפה הראשונה אנו נולדים אל תוך החיים ועם נשיפתנו האחרונה אנו נפרדים אל המוות. מלידתו של הגוף ועד מותו, בכל רגע בחיינו, עושרם ועוצמתם של החיים תלויים בפעולה הפשוטה הקרויה נשימה”. רישי 

הסדנה מתאימה לכל אדם שמעונין בתהליך של ריפוי טבעי ומודעות עצמית דרך הנשימה.

למי שמעוניין להכיר את איכויות הנשימה השונות וללמוד כלים ישומיים לחיי היום יום.

למי שמרגיש ‘תקוע’ וזקוק לשחרור פנימי, זיכוך וחיבור מחודש לאנרגיה הטיבעית.

לא נידרש ניסיון קודם.

(מי שנמצא בטיפול רפואי או תרופתי צריך לדווח ולהתיעץ עם רישי)

הסדנה תתקים במרכז סאנסה שננמצא בכפר הנופש קיו ששוכן במתחם החוף הירוק פולג

המקום פסטורלי והאולם שבו נעבוד גדול ויפיפה עם נוף לרצועת החוף של פולג.

הסדנה תחל ביום חמישי בשעה 14:00 ותסתיים ביום שבת בשעה 17:00

במהלך ימי הסדנה הפעילות רציפה, נעבוד ביום חמישי ושישי עד השעה 22:30 ונתחיל בבקרים בשעה 7:00

במהלך היום ישנן הפסקות לארוחות ומנוחה קלה.

 

 

 

על מנת להבטיח מקום בסדנה יש צורך לשלם את דמי ההרשמה אשר יקוזזו מעלות הכוללת !  יתרת התשלום תתבצע לקראת הסדנה ותהיה עלות הסדנה לפי תנאי האירוח שתבחרו פחות דמי ההרשמה (300ש”ח) ששולמו מראש.

עלויות הסדנה בתנאי האירוח במלון 

  • עלות הסדנה כולל אירוח בחדר של שלושה משתתפים: 1690 ש”ח
  • עלות הסדנה כולל אירוח בחדר זוגי (לאדם) : 1860 ש”ח – ניתן להרשם לחדר זוגי גם לבד ולחלוק חדר עם משתתף/ת מהסדנה שמעונינים גם הם באופציה הזו. (יש הפרדה גברים ונשים)
  • עלות הסדנה כולל אירוח בחדר יחיד : 2280 ש”ח

האירוח כולל ארוחות צמחוניות בריאות ומזינות

  • בתקופה זו מי שירשם ולא יוכל להגיע עקב בידוד או מחלה יקבל את דמי ההרשמה בחזרה

 

בזמנים אלו ולאור אופי הסדנה ההשתתפות בסדנה מותמנת בבדיקת קורונה ביתית לכל משתתפי הסדנה והצוות 

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה יש צורך לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש”ח אשר יקוזזו מעלות הסדנה הכוללת.

במידה ותבוטל הסדנה יתבצע מידית החזר דמי ההרשמה וכן נאפשר ביטול הרשמה לסדנה גם ברגע האחרון והחזר דמי ההרשמה

לינק לתשלום נמצא ברובליקה הבאה (שימו לב לבחירת הלשונית המתאימה).

 

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה