הילינג כשפים וידע עתיק – Witchcraft and The Ancient Knowledge – בהנחיית סוקי

14 מפגשים שבועיים בהנחיית סוקי בסטודיו ירוק ומתוק בשכונת נוף-ים הרצליה. הקורס יתקיים בימי שני בין השעות 10:30-14:00 מתחילים ב-8/4/24. 

״מכשפ.ות הן הילר.יות, הן נמשכות למסתורין העתיק, למחזוריות הטבע ולחוכמת הצמחים, הקריסטלים והכוכבים זאת כדי לחבור לכח, ידע והגשמה. הן.ם משתמשות.ים באנרגית האור והחומר כדי ליצר ריפוי והתפתחות״ 

קורס בן 14 מפגשים, כל מפגש הוא חניכה, ללמוד לראות את הנסתר מהעין, לרפא ולהתנקות מאנרגיות או כוחות מזיקים ומעכבים. זו היא הזדמנות להתחיל לייצר ולממש מבנה פנימי חדש שעובד בשיתוף עם כוחות מיטיבים. נעשה זאת דרך מגע ואימון התודעה. נעורר את החושים המעודנים שלנו לקלוט מידע חדש, מסרים ויזואלים, לקרוא אנרגיה מרחוק ולשחק עם אנרגיית האור, עם תדרים, צבעים ולהניע שינוי, מכוון, יודע, מחובר וחזק.

מתאים לנשים ולגברים.

קורס בסיס לחכמת הריפוי של הידע הקדום בשילוב שיטות ריפוי חדשות, מתאימה לאנשי דרך המעוניינים ללמוד רפואה עתיקת יומין בשילוב שיטות ריפוי שונות. אנשים המייעדים לעצמם דרך חיים מחוברת לטבע האמיתי בהם, לכח החיים וליצירה.

אנחנו פה לנצל כל טיפת אנרגיה, אינטיליגנציה וידע להיות מי שאנחנו ולהקל על אחרים. ככל שנעמיק, הגופים שלנו יהיו מסוכרנים לגאות ולעונות, קשובים לירח ולכוכבים.

מה בקורס?

מבוא לעולם הכישוף: כישוף כמדע – קורס בסיס. הכרות רחבה עם ממלכת השמים. פילוסופית הכישוף ושיטות עתיקות וחדשות לריפוי  והגשמה. לאורך הקורס נדייק את הרצון שלנו ונייצר קמע מותאם ומכושף שמגייס את הכוחות שלנו לפעול ולהביא לשינוי בעזרת סמלים מהעולם העתיק.

MANA- Energy healing – הילינג אנרגטי

שילוב של מגוון גישות מעודנות לריפוי אנרגטי, פיזי ותודעתי. 

נלמד את גישת המגע -שחרור מפרקים- Trager -גישה עדינה ויעילה המאפשרת להשיג גמישות, יציבות וחופש בחיים על ידי שחרור רך של דפוסי אחיזה. נשלב נקודות הילינג/ אקופנצ׳ר, ריבלנסינג ממוקד, אפרמיישן וטאפינג. מארג שיטות אלו יחד, יעזרו להפעיל את החוש השישי והשביעי שלנו שהם השער לידע ישיר.

הילינג קלאסי – אבחון ואיזון מרכזי האנרגיה/ צ’אקרות.

הילה – נלמד בהרחבה על גוף ההילה, אבחון במטוטלת וניקוי השדה האנרגטי.

ריפוי בצבעים  – הצבעים ככלי ריפוי עתיק יומין לריפוי והגשמה. מחבר אותנו לעולם הכישוף שבסיסו עבודה עם תדרים של צבע.

נקודת השיא- ״קריאה אנרגטית״ : אבחון וריפוי מרחוקנתרגל ראייה על חושית,  בגלי אלפא – האלפא הוא המפתח להפעיל את היכולות הסייקיק שלנו. מהווה קרש קפיצה לעולם הכישוף. 

שפת הקודים (ויזואלים) לניקוי אנרגטי וקידוד להגשמה מדויקת, מכושפת וחסרת מאמץ.

הופונופונו – אפס מגבלות– סוף למאבק הפנימי והעמקה עם עקרונות השיטה שמחוללת ניסים. 

מדיטציות מודרכות מהמסורות העתיקות.

המפגשים יכללו תרגילים חוויתיים יחד עם טיפים מעולם הכישוף – עבודה עם צמחים, נרות והקטרה ומעשי כשפים יחד:) 

הבהרה- כשפים לדוגמא- כישוף טראנספורמציה, כישוף שבע האורות, חניכה לצבעים ותדרים, כישוף ניקוי אנרגיה שלילית וכו,. אני בוחרת בכל קורס את הכשפים המתאימים. 

 .

בלב היקום ניתן לגעת רק באמצעות ליבנו. כשהלב מתחיל להרגיש, לאהוב, אתם בדרך ללב האוניברסלי. כשנפלוט אהבה, נקבל חזרה בהתאם לחוק הזיקה והתהודה. עלינו לנבוע מאותה אהבה שלא תלויה בדבר. ברגע שמה שתרצו לא יהיה קשור בכם בלבד, אלא בטובת היקום כולו, לטובת מקורם של החיים, הכל יהיה אפשרי עבורכם.

מבנה הקורס:

מפגש 1 – הכרות 

הכרות, הכנה למסע, מבוא לממלכת השמים ,עקרונות הפילוסופיה של הכישוף, הכרה עם העולמות הבלתי נראים.

מפגש 2-3 -גישת MANA Healing -״מאנה״ הילינג

נכיר ונתרגל שיטות לאיזון מחודש של הגוף ושל השדה האנרגטי.

נלמד ונתרגל את שיטת ה- Trager – שחרור מפרקים. שיטה מעודנת ויעילה המשרה הרפיה עמוקה ומחברת ליכולת שלנו לראות ולחוש אנרגיה וריפוי. נשלב אלמנטים מריבלנסינג – עיסוי רקמות עמוק וממוקד ונקודות אקופנצ׳ר.

נתרגל את מדיטציית –  Crystal Countdown מדיטציה מהעולם העתיק לתרגול ראייה על חושית, קריאה אנרגטית ושליחת אנרגיה בגלי אלפא – האלפא הוא המפתח להפעיל את היכולות הסייקיק שלנו. תדר זה הוא קרש קפיצה לעולם הכישוף. 

מפגשים 4-6 – צ’אקרות והילות 

משמעות, מהות ושיטות לאיזון וריפוי. דגש על הפעלת החוש השישי, השביעי ומקלעת השמש – נתמקד בשלושת מרכזי אנרגיה אלו שמפעילים יחד את התשתית לראיית המסתורין ואת היכולת לעבוד עם אנרגיה.

כתבי הקודש העתיקים אומרים שהלב שלנו ממוקם במקלעת השמש, כמו שהשמש היא לב היקום. נלמד לעומק את התפקיד של מקלעת השמש שהיא ״הלב״, כאיבר בעל הבנה עם כח אדיר האוצר בתוכו את הידיעות העתיקות ביותר. נלמד שיטות לחזק את מקלעת השמש ונצלול יחד לסשן נשימות.

החוש השישי- צ׳אקרה המאפשרת לנו ״לראות״ המשמשת כמרכז האינטואיציה. היא מזהה קיום של חומר אחר ומימד אחר שאינו נתפס ע״י חמשת החושים שלנו. והיא יכולה לתפוס חומר עדין יותר, השער לעולם האסטרלי.

נכיר את משמעות ה- תפוח כסמל מכושף ונתרגל את The Apple Meditation and the pentacle 

-אם נרצה להכיר מישהו עלינו לחוש את הילתו…לראות את כל הזרמים האוורירים והחמקמקים שמסגירים הכל.

הילה – כלי מאגי. נלמד על כוחה של ההילה, האטמוספרה הדלילה והעדינה שמקיפה את כל הדברים.  היא מתפקדת כמכשיר שקולט מסרים, גלים וכוחות שמגיעים אלינו מהיקום. 

ההילה היא העור של הנשמה. דרכה מתקיים תהליך מתמיד של הפנמה, הקרנה והגנה ביננו לבין כוחות הטבע. כל הנוסחאות ומילות הכישוף של כל המסורות לא חזקים כמו עוצמתה של ההילה. מכשפה, לפני שהיא פונה לעולם הרוחות היא משרטטת מעגל עם סמלים. המעגל הוא תזכורת להילה. נתרגל את מדיטצית המנסרה של איבנובֿ.

מפגש 7 – pendulum 

נתנסה במטוטלת ככלי לאבחון מרכזי האנרגיה שלנו ושל האחר. נלמד לשאול את השאלות הנכונות ולנהל שיח עם התת מודע שלנו, שיח עם כח החיים שבנו, הפראנה ועם עם מי שנרצה:)

נתרגל- חקירה ואבחון אנרגטי במטוטלת, וניקוי אנרגטי להילה. ניקוי ואיזון מרכזים אנרגטיים (צ’אקרות).

-Candle Spell

מפגש 8 – קמע אישי

ניצור קמע אישי המורכב מכל הסגולות שלנו לפי הכתבים העתיקים. נשלב נורמולוגיה, סמלים, כוכבים שליטים על פי ׳טבלת ה׳אוגהם׳ העתיקה בה נמצא את גם החיה שמדריכה אותנו, העץ שמגן עלינו, הצמח, הקריסטל והצבע המיוחד שלנו. 

נתרגל – ֿPink star meditation  

מפגש 9 – מגן אנרגטי

מכשפות משתמשות בשריון הגנה סביב הגוף, הבית, עבודה, חיות, משפחה, חברים. נבנה מגן חזק שעוצר אנרגיה מזיקה או אנרגיה שלא נכונה עבורנו מלעבור דרך ההילה. 

נתרגל מדיטציה לניקוי חלל protection shield meditation and white light pentacles

מפגשים 10 – ריפוי בצבעים

המכשפות משתמשות בתדר בלתי נראה -על חושי- של אור שמהדהד עם כל אחד מהצבעים מהספקטרום שאנחנו רואים. כלי עוצמתי לממש את רצוננו ולחזק את כוחנו. מפגש היכרות מעמיק עם הצבע כתדר, תדר שמהדהד עם כוכב מסוים, פרח, אלים, צמח מרפא ועוד מקבילות מהטבע שכולו מתהדר בצבעים מרפאים וסמלים.

נתרגל – Healing light meditation לקודד את התדרים והאיכויות של כל אחד מהצבעים.

מפגשים 11-12 קריאה אנרגטית וריפוי, הלכה למעשה.

שני השיעורים יוקדשו לתרגול והעמקה של כל השיטות בשילוב טיפים חדשים ליישום ״קריאות״ מרחוק . ״נקרא״ ונדייק יחד את הדרך האישית של כל אחד מהמשתתפים. 

מפגש 13 – הופונופונו- אפס מגבלות

הכרות עם עקרונות שיטת הריפוי של הופונופונו, נלמד קודים ואלמנטים לשימוש יומיומי, ריפוי עצמי וריפוי האחר בדרך הלב.

נתרגל – מדיטציית הילד הפנימי לניקוי והתחדשות.

מפגש 14 – שפת הקודים ושימוש בסמלים (Roen/ Sigil)

נלמד מתודות קידוד מהעולם העתיק, להפוך כוונה להגשמה באמצעות קודים ויזואליים לבריאות, שפע, הגשמה והרמוניה.

סיכום ומיקוד.

מתי ואיפה

הקורס יתקיים במרכז יוגה קסום בשכונת נוף ים בהרצליה.

הקורס יחל ב 8/4 !

נפגש פעם בשבוע בימי שני – בין השעות 10:30-14:00 –  הקורס אינטימי ומוגבל ל- 13 משתתפים. להרשמה במחיר הרשמה מוקדמת יש להעביר דמי הרשמה ע״ס 330 ש״ח עד התאריך ה– 30/3 !

מוזמנים לפנות אלי לשאלות, באהבה סוקי 050-5260271

”It is possible to teach anyone to experience

themselves as healthy and whole.”

——————————————————————

 

סוקי –

מרפאה ומלווה תהליכי התפתחות, מחברת חכמה עתיקה עם טכניקות חדשות של ריפוי, יוצרת קסם וטקסים. בעלת ניסיון של 25 שנה בליווי סדנאות התפתחות בתרפיית נשימה, פריימל (רגשות ראשוניים) טיפול באומנות, הילינג קלאסי וטכניקות הילינג מגוונות, תקשור, כישוף, רפואת צמחים ועוד. 

בעשר שנים האחרונות מנחה עם רישי הכשרות מטפלים בנשימה, יוצרת ומפיקה את פסטיבל הריקוד ״רי-דאנס״ , פסטיבל שהוא בית להתפתחות בתנועה שרץ ועף בפעם ה-13!

 
הוסמכה כמכשפה (רמה 1) וכ Pristeses  (דרגה 2) על ידי הממשל הפדרלי בארצות הברית באקדמיה לכישוף במסצוסס- The Cabot Academy of Witchcraft Salem massachusetts והכשרה של מכללת כרכור ברפואת צמחים וליקוט.

הקורס מתאים לאנשי דרך המעוניינים ללמוד רפואה עתיקת יומין בשילוב שיטות ריפוי חדשות.

 כל מי שקוסם לו לפתח את חוש ״הראייה״, לקבל מסרים, לרפא את עצמנו ואת אהובינו עם צבעים וקודים מעולם העתיק בכדי לתת מענה לגוף,לנפש ולרוח.

הקורס נותן עושר של כלים לעוסקים במקצועות הטיפול ולאנשים המייעדים לעצמם דרך חיים מחוברת לטבע האמיתי בהם, לכח החיים וליצירה.

חלק גדול מהתוכן נארג תוך כדי ליווי הכשרות המטפלים בנשימה עם רישי במשך ה -20 שנה האחרונות. הוא נולד מהרצון לתת מענה נוסף לליווי אנשים בדרכם פנימה והחוצה ולעולמות שמעבר.

יחד עם זה יתנסה במיני טקסים / כשפים כמו כישוף טרנספורמציה, כישוף חניכה לשבעת הצבעים והתדרים, כישוף הסרה אנרגיה שלילית וכו.

נשתמש בחומרים פשוטים,נרות, צמחים, שיקויים ועוד הפתעות. 

הקורס מתחיל ב -8/4/24.

סטודיו מושלם וקסום בשכונת נוף ים הרצליה.

14 מפגשים רציפים בימי שני, בין השעות 10:30-14:00.

הקורס בהרכב סופר אינטימי ומספר המשתתפים מוגבל ל- 13 משתתפים.

ההרשמה המוקדמת מסתיימת ב- 30/3/23!!!

מוזמנים לפנות אלי ונבחן יחד את ההתאמה לקורס.

באהבה סוקי 050-5260271

עלות הקורס היא 3690 ₪ בהרשמה מוקדמת עד ה- 30/3/24

ל- 14 מפגשים, בימי שני בן השעות 10:30-14:30.

הקורס אינטימי -מספר המקומות מוגבל.

לחצו על ״הרשמה ותשלום״ ושמרו את מקומכם. דמי הרשמה  בסך 330₪ אשר יקוזזו מהעלות הכוללת. לחצו על הלינק לשמור את מקומכם.

מוזמנים לפנות אלי להרשמה ושאלותֿ,

סוקי 050-5260271.

כתבות מומלצות