לפני שאשכח…
שלישי5/1/2010 מפגש 3 סדנה רישי
 
קשה לי לכתוב כי אני עדיין עם זרמים בגוף ,ומין טשטוש או ריחוף שמקשה על המיקוד בראייה.
זה מפתיע אותי כל מפגש בסשן של הנשימות ,שלא משנה מה אחשוב או ארצה או אתכנן,התהליך פשוט קורה,אני מגיעה עם התכוונות מלאה בתוכי לעבודה,לריפוי ,לתת מקום לכל מה שצריך להיות ,כי אני באמון וידיעה מלאים שכך קורה ונכון עבורי ובכלל.
מהרגע שהתחלתי את הסדנה בשיטים ועד הרגע הזה,אני מרגישה ורואה שאני בעבודה מתמשכת 24 שעות,למעט זמן החלימה.פשוט ללא מילים,זה ממש בורידים,בנשימה,במחשבות ובלב ,תוך כדי החיים.אני מרגישה שהתחברתי למסע הכרות עם עצמי,על המקומות החשוכים בחלקם ועל המקומות העוצמתיים ,על המקומות של הכאב,הבושה,הפחד ועל המקומות של השמחה,האש והתשוקה החבויים,והיושרה והאמת שבי ללכת את דרך הלב שלי עם כל מה שהיא מביאה עימה.
העבודה איתך רישי,מאפשרת לי ולדעתי לכל אדם אשר מוכן ,להסתכל במראה ולעבוד עם מה שהוא רואה ומרגיש,לקבל את חיי בחזרה במאה אחוז שלהם,להכיר ולקבל את כל מה שהיה לאורך דרכי עד היום,ולהחליט ולהביא אל חיי כל מה שאני באמת רוצה היום וקדימה.
המקום הבטוח,הפלטפורמה במאוזנת ,השקטה ,הנוכחת והיודעת – מהווים רחם מושלמת בכדי לעבור את תהליך הלידה מחדש דרך הבחירות שלנו.אז תודה למי שלמעלה שהביא אותך אלינו לקדימה בזמנו ואפשר לי דרך החיבוק להרגיש היכן יימצא מקום הריפוי לדרכי ,תודה לך שהיית שם ואתה מאפשר לי ממקום מאוד נוכח ומתבונן לעשות את הדרך הזו ותודה ענקית לי על שסוף סוף הסכמתי ללכת אותה.
ועכשיו לסשן:
מתוך הנשימות הרגשתי את האנרגיה של הפחד,הנוכחות שלו הייתה משמעותית,התחושה הייתה לכי אל תוך הפחד,וראיתי איך אני טסה כמו במנהרת הזמן ,דרך מעגלים מעגלים של צבעים וספירלות אל תוך ה…לא יודעת מה בדיוק,אולי תקופות חיים אחרות אולי מימדים אחרים,ממש לא משנה .
התחושה הייתה מדהימה,קצת סחרחורת ,דגדוגים בשפתיים ובלסת וזרמים בכל הגוף. בשלב הזה ראיתי את הזוג שהיה אצלי בפגישה היום בצהרים,ועלתה תחושת פחד(הם הגיעו לייעוץ וסגירת פרטים לגבי החתונה שלהם בקיץ,חתונה שאני עושה להם חוץ מהחופה-טקס קידוש וחיבור אינדיאני),הפחד מלווה היה בהתרגשות אדירה, ראיתי את כל הטקס לפרטי פרטים,כולל כל הפרטים שהיו חסרים לי לאורך הפגישה היום איתם.זה היה מרגש ועוצמתי וקסום ברמה שאני לא יכולה לתאר.הרגשתי את הפחד מהקהל,הסביבה,זהו הטקס הראשון שאני עושה בארץ ובטוח שלא האחרון.התמוגגתי לאורך כל “הסרט” שראיתי.ואז הרגשתי את הגוף שלי, היה לי קשה לחזור לכאן,היו לי זרמים בגוף,סחרחורת וחוסר חיבור לאולם,לרגע למקום.לאט לאט הגוף התחיל להשתחרר ברעידות קלות ונרגעתי אל תוך שקט,ומקום רגוע וכל כך מרגש,מקום של הכרה והוקרה בעצמי וזה היה מדהים.
פתאום הרגשתי את הגוף שלי על כל מילימטר בו,ומצאתי את עצמי אומרת לו שאני כל כך אוהבת אותו,כל הגוף רעד במן התרגשות,ואני חוזרת שוב ושוב כמו ילדה שגילתה את אמריקה,אני אוהבת אותך.
וממש כאילו עוקבת ומגלה את הידיים,הפנים.בשלב הזה ,אני לא יודעת אם מישהו הניח יד על הבטן שלי או לא,אבל לאורך די הרבה זמן הייתה נוכחות של יד על הבטן,בצורה ברורה וממשית.בסוף אמרתי לעצמי ,לא יכול להיות שעדיין מישהו איתי,ושמתי יד שלי על…ברור שלא היה שם אף אחד,על הבטן ויחד עם אותה כף יד נעלמת פשוט נרגעתי ושקעתי למקום העוצמתי הזה של קבלה ,של הגוף,של מי אני וכו.
לקח לי זמן להתחבר חזרה לעצמי ולנוכחות בחדר.
אני כולי נפעמת ומתרגשת מעצם העבודה של הנשימות ומה שדרכן ,עם התכוונות אמיתית אפשר לעבור.
ברור שכל הגוף הפיזי שלי עכשיו כואב מאוד,הצלעות,הגב,הגרון,הידיים והרגליים וכו,אבל זה בדיוק ה”כואב נעים” , שאני יודעת שזהו עוד צעד לאחלה מקום ואני מרגישה את השינוי,הצמיחה,החיוביות והדינאמיקה החדשה מאוד חזק.
יודעת שמשהו מתרחש,קורה ריפוי וצמיחה,דברים מתנקים ומזדככים לאפשר מקום לחדש להגיע.
תודה תודה תודה
בהרבה אהבה ובבירכת הו מיטאקוי אויאסין – כולנו אחד
תמנע
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים