לנשימה, כוח חיוני לריפוי ואיזון פנימי

מפגש (טיפול) אישי

מפגש אישי כולל שיחה מקדימה, סשן נשימה מעגלית ויעוץ הוליסטי. 
זהו טיפול המבוסס על פעולה ותגובה הדדיות בין הנשימה לבין הגוף, השכל, הרגש והרוח. סגנון טיפול זה מפגיש בין עולם הרוח והטיפול המערבי. כל נשימה מאפשרת לנו להכנס עמוק לתוך עצמינו, לשחרר מתחים ולחצים מגופינו ולהתחבר אל עולמינו הפנימי. לאחר שחרור רגשי מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים, ממקום של בהירות ואמון. במהלך הטיפול נקבל כלים ישומיים לחי היום יום, נרחיב את השקפתינו ביחסי הגומלין שבין הגוף, הנפש והרוח ונעמיק את המודעות למציבינו ולמגוון האפשרויות העומדות בפנינו.
 
בתהליך נשתמש בטכניקות נשימה הכוללות ריברסינג, פולסישן ועבודה ביו-אנרגטית. נשלב בהתאמה שיטות שונות מעולם הריפוי וההתפתחות הכוללות את הריקול הילינג, הופונופונו, מדיטציה,  תהליכי השלמה, סליחה, עבודה מול טראומה וריפוי הגוף. 
 

למי ולמה ?

המפגש מתאים למי שזקוק כרגע לתמיכה וריפוי, למי שנמצא במצב נפשי שמפריע לו לתפקוד חינוי, למי שמתמודד עם בעיה רפואית/בריאותית ורוצה לתמוך את ההבראה שלו בדרך אלטרנטיבית, לאנשים שמרגישים תקועים, לאלו שמעונינים להעמיק את היכרותם עם הנשימה ועולמם הפנימי. וכו,

טיפול בנשימה יכול לעזור ב: מצבי חרדה, דיכאון, אנרגיה נמוכה וחוסר חשק, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות למינהים: אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון, התאוששות ו’חזרה לחיים’ ממצבים שונים.