פסטיבל Redancing ה-11
 5-7/4 סופ"ש שני של חול המועד פסח, מרכז סאנסה חוף פולג. 
לנוע בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח

 

 הפסטיבל מוגבל ל 300 משתתפים בלבד

נגמרו הכרטיסים לפסטיבל !!

חג שמח


חייגו: גל- 052-4357575 / סוקי 050-5260271

 3 ימים 4 מרחבי סדנאות ולמעלה מ-30 מנחים 


  כמו בכל שנה נפגש במלון קיו היפיפה המשקיף על חוף הים הדרומי של פולג (ליד וינגט) וניצור שם יחד בועה ירוקה ומבודדת. במשך היום יתקימו בארבע מתחמים שונים סדנאות מעולם הריקוד והתנועה, הריפוי וההתפתחות ובשעות הערב נפגש כולם יחד באוויר הפתוח ונשתחרר בהופעות ומסיבות במתחם לב הפסטיבל.


המנחים הותיקים של רידנסינג יחד עם מנחים חדשים יביאו את עולמם ויפגישו אותנו עם זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, קרקס, מדיטציה, נשימה ועוד... ואך לא להזכיר את קובץ האנשים וחברי רידנסינג שיביאו את אהבתם לחיים !

 

יש אפשרות ללינה בחדרים, לינה באוהלים וגם אפשר לישון בבית ולחזור אלינו כל בוקר ( 20 דקות מתל-אביב)
 

הינכם מוזמנים לקחת חלק בפסטיבל אינטימי ויחודי מסוגו,"לרקוד מחדש" ולגלות עוד מסודות הריקוד, הגוף וקצב הלב, לפגוש אנשים יפים ולחגוג את הפסח הזה בחירות אמיתית.

 
 על עמדת הדי'גיי 

D'j Michal Rose - Tribal  D'J Tomer Aloni - hapyyness  Dj Qory Ronell - Fire Dance 

 

❁ מנחים ונתיבי הפסטיבל 


❀ קונטקט ואימפרוביזציה- אילנית תדמור, אודי עוז, טל אבני ❀ שפת גאגא של אוהד נהרין ❀ ריו-אבירטו- ענת לידרור ❀ נשימה ומדיטציה -רישי ❀ פלייבק בתנועה- שירלי ליגום.❀ תנועה אותנטית - יעל ברקאי ❀ ארוס וחמשת האלמנטים- אלה מירום ❀ איזון והאזנה - שני הברי ❀ סדנת קול- קמילה ❀ טאי-צ'י - אלון בן ארי ❀ רית'ם-ת'רפי - תומר אלוני  ❀ טרייבל פיוז'ן- סהרה פיקסי ❀ אימפרוביזציה- מיכל נדיב, רותם הירש ❀ ביודנסה - סילבי טמפל ❀ קרוב לאדמה- חן לווי ❀ ריקוד אפריקאי - אנה קניאל ❀ ברייקדאנס - חן לאווי ❀ בוליווד - רותם הירש ❀ קול ותנועה- מיכל מזר ❀ עצירת תנועה- ענבר בין יהודה ❀ טאיקו - ניתאי צלניקר ❀ תדרים בתנועה- רוית יסעור ❀ ריקודי בטן - גל מון ציפורי ❀ טיפול בתנועה - מיכל בן טובים ❀ יחסים בתנועה- עמית לבון חיים ❀ הולה הופ- יסמין להן ❀ מחול פרסי- טל כהן ❀ ריברסינג ומדיטציה - רישי, ראסילה, אייל מור, סובירו, סאנג'יב, דארשו ❀ קונדליני יוגה - וירו

פרוט על המנחים והסדנאות - לחץ
תוכנית הפסטיבל - לחץ

 ❁ על קצה המזלג מה הולך לקרות בערבי הפסטיבל 

בערב חמישי נפתח את הפסטיבל בהופעה מקפיצה במיוחד של להקת ארגמל / Argamal - חבורה של שישה מוזיקאים שירעידו את האדמה במקצבים שונים. אחריהם D'j תומר אלוני "ימשיך את הגל עד לחוף". אחר כך ננוע עד השעות הקטנות של הלילה בג'ם קונטקט עם מוסיקה חייה בניצוחו של עודי עוז. זו חוויה יוצאת דופן ומשחררת במיוחד. מעט הנחיה והמון חופש !

בערב שישי נתכנס יחד סביב האש לטקס קקאו עם אומינה, להתחבר עם ממלכת הרוח והתודעה הגבוהה שימשיך למסע ללא מילים של תנועה, שחרור והודיה Dj Qory Ronell. ראשית המסע בישיבת מדיטציה סביב האש. מתוך הדממה והקשבה לאש נאפשר למוסיקה להוביל אותנו ולהזיז את הגוף למחוזות שליבנו חפץ. משקה קקאו טהור ומשובח ילווה את הערב, יפתח את הלב ויחבר אותנו יחד.

ביום שבת תיקח אותנו Dj Michal Rose למסיבת סיום טריבלית וחגיגית, נרקוד עד הטיפה האחרונה ! עוד בחגיגה של היום הזה אנה קניאל ולהקת מתופפים בסדנת ריקוד אפריקאי אותנטי מקפיץ ואנרגטי ותומר אלוני האהוב שיתן לנו בראש בקצב ותיפוף (מיומנה סטייל)


 

 להקת ארגמל / Argamal (חמישי ערב) מוסיקה חייה / מסיבה 

כשמכתש רמון פוגש את אפריקה, תורכיה, אמריקה, מדינות הבלקן, ג'מייקה והמזרח התיכון, נוצרת מסיבה שקוראים לה ארגמל !!!Dj Qory Ronell - Fire Dance

טקס קקאו עם אומינה ומסע סביב האש (שישי ערב)
"קשה לתאר במילים את האקסטזה, השמחה וההתעלות הרוחנית שפורצת בנו אחרי שעות של ריקוד, כשהגוף פתוח, הגבולות נעלמים והלב נושם לרווחה"

 

  החזון 
להיות האדם החדש בזמנים החדשים

זמנים אלו משתנים ללא הכר ומציעים אפשרויות חדשות שמבקשות תנועה חדשה ואוטנטית. חזון הפסטיבל הוא ליצור מרחב שיאפשר לנו לגלות עוד מהחופש שלנו ומהפוטנציאל הטמון בנו ובזמנים אלו. להכיר את עצמינו טוב יותר, לעודד פתיחות וביטוי טבעי ועכשוי של ההוויה שלנו המבקשת את קולנו היחודי. לשחרר מתח, ולגלות את השמחה שמעבר לגבולות המחשבה. להגביר את המודעות בארץ לתחומי ההתפתחות והריפוי, ולקדם תהליכים אשר תומכים בבריאות וב- well being

יחד נפתח חזון חדש בנו ובעולם כולו של ריקוד ותנועה חופשית, פתיחות, כנות ואהבה.

  

 על המקום   

הפסטיבל מתארח כמו בכל שנה במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג צמוד לרצועת חוף יפיפה. במתחם המלון 4 אולמות ברמה גבהה שישמשו אותנו לפעילויות.
ישנה אפשרות ללינה בחדרים מפנקים במלון ובמתחם הקמפינג בפסטיבל יש צורך להביא ציוד אישי, 
מטבח צמחוני בו יוגשו ארוחות בריאות ומזינות שלוש פעמים ביום. 
פינת צ'אי ובר בריאות, מתחם טיפולים איכותי.
300 צעדים ואנחנו בים !
מה לא : אסור להדליק אש או גזיות במתחם הקמפינג והמלון. אסור להביא בעלי חיים.

  

 

 כרטיסים   

מכירה מוקדמת - 420 ₪

מכירת ביניים - החל מה 18.3 עד ה 2.4 - 450 ₪

מכירה רגילה - החל מה 2.4 ובקופות (אם ישאר) - 480 ₪     


   רכישת כרטיסים וחדרים  

 כרטיס לפסטיבל במכירה סופר מוקדמת - עלות 420 ש"ח 

כרטיס לפסטיבל רידנסינג - 450 ש"ח  

כרטיס + לינה בחדר טריפל (שלושה) לשני הלילות - עלות 950 ש"ח 

כרטיס זוגי בחדר זוגי (לזוג) - עלות 2340 ש"ח   

 

להזמנת כרטיסים בטלפון או להזמנת חדרים ומיטות בחדרים ולהזמנת מקום במרחב הקמפינג -
חייגו: 
גל- 052-4357575 / סוקי 050-5260271

קמפינג - ללא תשלום - יש צורך לכתוב לנו ולהזמין מקום redancing.info@gmail.com

 

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועהובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

 

 

מוזמנים לבקר בדך הפיסבוק של הפסטיבל - לדף הפיסבוק 

  

"תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש" אתה" רוקדות תחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריאעד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עדשרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף." אושו

   חומר עיוני   

 ריברסינג מנחים וסדנאות

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com