לוח פעילויות


13.01.18 - 11.01.18  לנשום אל החיים - אשרם במדבר 


בסדנה זו נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו מסע פנימי מרגש אשר תומך בתהליך של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים. לנשום אל החיים הינה סדנה עוצמתית המאפשרת שינוי ברבדים רבים: לנשום באופן בריא, להנות מעצמך, לאהוב את הגוף, לפתוח את הלב לריפוי מערכת יחסים בריאה עם עצמך ועם העולם ולחגוג את החופש שבמהות הנשימה האהבה והמדיטציה.


  מנחים: רישי.
   על הפעילות   

בסדנה זו נלמד להכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטה זו  משחררת הרגלי נשימה שליליים, דפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה הטמונה בחוויה הביו אנרגטית שבנשימה. נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. במהלך הסדנה נעבוד בטכניקות נשימה דינמיות הכוללות ריברסינג, פולסישן וביו-אנרגיה ונשלב מדיטציה אקטיבית, אלמנטים של פסיכודרמה, שיטות קרקוע, ריקודי טרייבל, רגרסיה ו"הילד הפנימי"  שיחה תומכת ועוד אשר תומכים ומסייעים לתהליך הריפוי הפנימי. 

באמצעות שיטת עבודה ישירה זו, הנשימה "עוקפת" את ה - mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך סשן  נשימות, אנו  חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר, ותת המודע מתגלה. אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. האהבה היא כוח ריפוי גדול ביותר ופריחתה קשורה אל הנשימה.


הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי ומחזקת את המערכת העצבית והמערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. לאחר מספר סשאנים נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו, ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. 
   
לנשימה מודעת ועמוקה השפעה עזה ומעמיקה על בריאותו של הגוף וביכולתה לגשר אל עבר מודעות גדולה ורחבה יותר לחיינו.   פרטים והרשמה   

הסדנה תתקים באשרם במדבר שיטים
הסדנה תחל ביום חמישי בשעה 15:00 ותסתיים ביום שבת בשעה 17:00

עלות הסדנה ללא אירוח 880 ש"ח
עלות כוללת = 880 עלות הסדנה + עלות האירוח לפי דרישה

טבלת מחירים לאירוח באשרם

אירוח  ב

קמפינג

דורמיטורי

 2 בחצי פרטי

לבד בחצי פרטי

בפרטי

לבד בפרטי

עלות ליחיד

380

490

545

1090

660

1320
 

  להרשמה ופרטים נוספים צור קשר

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com  

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com