לוח פעילויות


26.03.19 - 14.01.19  סוד הנשימה - rebirthing 


סדרה בת עשרה מפגשים בהם נכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטת הריברסינג משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה הטמונה בחוויה הביו-אנרגטית שבנשימה


  מנחים: רישי.
   על הפעילות   סוד הנשימה - סדנת ריברסינג ונשימה דינמית אינטגרטיבית בת 10 מפגשים בהנחיית רישי

סדרת מפגשים בהם נכיר את דרכה של הנשימה לריפוי טבעי ואיזון פנימי. נעבוד עם הנשימה בטכניקות הכוללות ריברסינג, פולסישן, מדיטציה דינמית ותרגילי ביו-אנרגיה ונשלב שיטות קרקוע, תרפית פרימל, רגרסייה, שיחה תומכת ועוד אשר יסיעו בתהליך הריפוי הפנימי.
שיטת הריברסינג משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה ובריאות שלמה. נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. וכן נצטיד בכלים מעשיים לחיי היום היום. 


בתהליך הריברסינג אנו משתמשים בנשימה ככלי ישיר ש" עוקף" את ה-  mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. לאט לאט אנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. 

 
הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי, ומחזקת את המערכת העצבית ואת המערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. הנשימה מביאה לריפוי, ולאינטגרציה בין המודע והתת-מודע. לאחר מספר סשנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. נגלה שוב את הספונטאניות, את התמימות ואת האהבה לעצמנו ולאחרים, ממקום של בהירות ואמון. 

   פרטים והרשמה   

סידרה של 10 מפגשים בימי שני בין השעות 19:00-22:00
הסדנה תתקים במרכז לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל
עלות הסדנה 1680 ש"ח


  להרשמה ופרטים נוספים צור קשר

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com  

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com