רידנסינג | מנחים וסדנאות

מוזמנים לקבל תמונה וקצת כיוון על הסדנאות והמפגשים שמתוכננים לנו. כל מפגש יהיה שעה וחצי נטו בו נצלול לעומק נכיר ונבלה יחד !

סער הררי | גאגא

שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין - גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים.על סער: רקדן, כוריאוגרף ומנהל אמנותי של להקת המחול ליסער (LeeSaar The Company )שהוקמה בניו יורק ב 2011. זוכה פרס הגוגנהיים לכוריאוגרפיה, העמותה לאמנויות של ניו יורק, ופרס עיריית ניו יורק למחול. סער לימד באוניברסיטאות ופסטיבלים בארה"ב כגון: סאני פרצ'ס, ג'וליארד, ג'ייקובס פילו, אמריקן דאנס פסטיבל ועוד.. מנהל את גאגא בארה"ב משנת 2012.

יעל ברקאי | תנועה אוטנתית

מאימפרוביזציה לתנועה אותנטית,מנחה יעל ברקאיכולנו שואפים לקשר יותר מעמיק ותואם עם הגוף והתנועה שלנו ועם האחר. התיידדות עם הגוף והתנועה כפי שהם, היכולת לחיות בהוויה יותר מקבלת, תחזק אותנו.נתנסה במפגש אחר עם עצמינו ועם הזולת דרך הגוף התנועה, נאפשר לתנועה ולקול מבפנים לעלות ולהתבטא יחד עם דימוי אסוציאציה, תחושה ,מחשבה או רגש.נחקר את האפשרות בהדרגה וברגישות להתקרב למקורות שבתוכנו. נגלה את הרכות והחוזק שגופינו יכול לבטא כלפי עצמינו וכלפי האחרים דרך תנועה.נרקוד מרגע לרגע את אשר יגיח עם הסכמה לקבלת התחושות הרגשות והמחשבות שיעלו.בסדנא נאפשר פתיחת דלת לגלוי ולנסתר מעינינו. הדלת תפתח בקצב ובאופן שיתאים לכל אחד ואחד.. נחוש את המעבר בין להיות מתנועע ולהיות עד לתנועה של האחר .יעל ברקאי מטפלת בתנועה מנחת קבוצות מטפלת בזוגות וביחידים ,יסדה וניהלה תכנית להכשרת מטפלים בתנועה מ1993 עד 2014

חן לאווי | ברייקדאנס

טופרוק - סדנה מלאת קצב ותזוזה על מוזיקת פאנק והיפ הופ אולדסקול. בסדנה נלמד אלמנט מתוך הברייקדאנס שנקרא "טופרוק" אין צורך בניסיון קודם.קרוב לרצפה- סדנת אימפרוביזציה ופריסטייל במטרה ליצור תנועה בסטייל אישי ויחודי. הסדנה משלבת אלמנטים אקרובטיים ופיזיים ומעובות בה טכניקות של ברייקדאנס, קפואירה, מודרני, סטריטווארקהאוט ועוד. . .על חן: מנהל "המרכז לאומנויות הרחוב" בראשל"צ, מאמן ומחנך בתנועה. שותף בצמד "בלאק אן וואיט" רקדנים לאירועים. בעל ניסיון של מעל 12 שנים בברייקדאנס. התלמידים של חן הם אלופי הארץ בברייקדאנס לשנת 2017 (עד גילאי 15) וזכו מקום רביעי בתחרות העולמית שהתקיימה בגרמניה!

רישי | לנשום אל החיים

בסדנה זו נשלב את התנועה של הגוף יחד עם התנועה של הנשימה. נמצא את הקשר שבין התנועה שנכנסת עם השאיפה לבין התנועה שיוצאת בנשיפה. ניתן לגוף להזכר בראשית האבולוציה כשהיינו חוליות ומפרקים, שרירים וחושים ונוולד לזמנים האלו ברגישות ופתיחות לב. במהלך הסדנה נעבור סשן נשימות שיאפשר לנו לגלות את איכויות הנשימה לריפוי ושינוי תודעהמוזמנים לקחת נשימה עמוקה לחיים.

מאיה כהן | כשתנועה ומגע נפגשים

לרקוד את הגוף, לרקוד את השקט, לרקוד את המוזיקה, לרקוד את הלב.על מאיה: מטפלת מוסמכת בשיטת אילן לב,טיפול בשמנים ארומטיים ועיסוי באבנים.

מיכל בן טובים | גוונים בתנועה

ננוע בין מרחב של ביטוי בתנועה לבין מרחב של ביטוי בצבע ונשלב בינהם. נאפשר לצבעים השונים בחיינו להעיר ולהאיר תאים חדשים בגופנו. ננשום לאיזורים שונים ונסכים להיות בנוכחות ברגע הזה, תוך חיבור למקורות נביעה פנימיים. דרך העבודה הוא פיתוח המתבסס על עקרונות של טיפול בתנועה ועל אלמנטים מטפול בצבע על פי שיטתו של ד"ר שטרן.על מיכל: מטפלת בתנועה מוסמכת, M.A עובדת סוצאילית קלינית, מייסדת, מדריכה ומאמנת בשיטת ה"ConfiDance".מעל 10 שנות ניסיון, רקע נרחב וניסיון עשיר בהנחיית סדנאות וקבוצות. עובדת במשרד החינוך. מטפלת בילדים ובמבוגרים, בעלת קליניקה פרטית בתל-אביב.

קובי שרף | ריקודים לטיניים

אנחנו גדלים בתוך חברה (שכוללת את הורינו), מטמיעים את הנורמות שלה, ואת השגי התרבות והמדע, וכך מתפתחים. קיים בנו גם כח מורד, אמיץ, שדוחף כל אחד מאיתנו לאינדיבידואליות. הפילוסוף ניטשה מסמל את ההטמעה ע"י הגמל (הכנוע, הממושמע, אומר ה-"כן", השקוע בעבר, המאמין, קונפורמיסט), ואת המרידה ע"י האריה (השואג, הנלחם, אומר ה-"לא!", השקוע בעתיד, הספקן, אגואיסט).. בסדנה נבדוק איך אנחנו מגיבים ומתנהלים כגמל, כאריה וכילד (שנמצאים בכולנו במינונים שונים). נעשה זאת באמצעות ריקוד חופשי, ריקוד זוגות לטיני ותרגילי ריקוד בקבוצה, ונעצים את הילד-המודט-היוצר שבתוכנו (זהו מימוש החזון החדש).על קובי:הדריך במועדוני סלסה בחיפה ובת"א. לומד, מתרגל וחוקר אמנויות תנועה (LiuHeBaFa, טאי-צ'י, Pulsation, מדיטציות אקטיביות).

עמית לבון חיים | "חיבורים בתנועה"

בסדנה נחווה חיבור פנימי ,חיבור לאחר, וחיבור לעולם תוך כדי תנועה. נרקוד ונחווה סוגי ריקוד שונים ממדיטציה בתנועה, נחווה שמחה גדולה על היותינו בני אנוש ונגיע עד למסיבת ריקודים סוערת! "חיבורים בתנועה" מאפשרת לנו לנוע בגוף ובתודעה בין הפנים לחוץ, לזהות דפוסים ולשנותם באותו הרגע.. סדנה כייפית ומשחררת ויחד עם את מאפשרת התבוננות מודעת.על עמית חיים: בת 47, מטפלת ומנחת סדנאות מודעות ב- 17 שנה האחרונות.ריקוד ותנועה הם האהבה הגדולה שלי, התרפיה שלי, השמחה והשקט שלי ואני שמחה להעביר את החוויה הזו הלאה.

דארשו | נשימה ומדיטציה

לנושם הוותיק זה כבר ברור, סשן ריברסינג זה כל פעם אחרת. בסשן נשימה מעגלית אנו מעבירים את המושכות מידי האגו והמיינד אל הגוף ותחושותיו, ואנו נותרים כצופים מן הצד בהתרחשות זו שבין התחושות לרגשות. למעשה, אנו חווים את אשר על לבנו, דרך תחושותינו - על גלי הנשימה. וכשם שהמודע מתקשר עם המוח באמצעות מחשבות, כך התת מודע מתקשר עם הגוף דרך תחושות. בסשן ריברסינג נחווה כיצד גוף-רגש-נפש הם אחד למעשה. ולמי שטרם התנסה.. אין מילים - בואו לגלות ריברסינג מהו.

נועם מוסקל -חופש בתנועה

"אז מה בעצם את עושה?" אני מלווה נשים אל חופש פנימי אמיתי."אוקיי.. ומה זה אומר?" שאני עוזרת לך להקשיב פנימה לעצמך, בעזרת הגוף."ולמה זה חשוב?" כי הגוף זוכר דברים שהראש אולי שכח, והוא מנסה לספר לך כל הזמן על מה שכבר יכול להשתחרר. לרוב, אנו שומעות אותו רק כשכבר כואב..."אז איך "מקשיבים" לגוף?" בעזרת כלים שונים של גוף ונפש אנו פותחות יחד דלתות אל מה שקיים מתחת לכאב. מגלות את הרגשות והזיכרונות שנצברו בתוכך, נותנות להם מקום וחופש להתבטא ולהשתחרר, מאפשרות מרחב לשינוי."ולמה לי לפתוח את הדלתות האלה?" כי מתחתן מסתתר הקול הייחודי שלך, היצירתיות, האהבה העצמית, אנרגיית החיים הטבעית במלואה..כאן נמצאת הבחירה שלך בריפוי. מזמינה אותך להעניק לעצמך את המתנה ולצאת איתי לדרך אל החופש הפנימי שלך.נועם -

מסיבת שבועות - שבת אחהצ

שבת -מסיבת שבועות - עד הטיפה האחרונה ביום שבת לפני שחוזרים הבייתה לארוחת החג, אחרי שרקדנו וזזנו את ימי הפסטיבל והשרירים כבר אולי כואבים .. נמשיך לחגיגגת סיום עם דייגי ____ נטיז מים .. נזיע מים .. ונרקוד עד הטיפה האחרונה . נרקוד עד שהרקדן יעלם והריקוד ישאר. נרקוד עד שמשמחה תגיד לנו מספיק..

מיכל מזר | קול ותנועה

לברוא חופש קולי-נעבוד על יצירת קלות וחופש לשיר, להשתובב, לשחק עם הקול שלנו, לקפוץ למים. נשתמש בתרגילים מעולם השירה, המוסיקה, המשחק והתנועה. נשתמש בכוחה של הקבוצה לשיר ולתמוך ביחידים לבטא את קולם. נעיז ל'שורר' את עצמנו בהומור וביצירתיות, ונתחבר לפנטזיית 'הזמר' שקיימת כמעט בכל אחד מאיתנו.Playfulnes להיות ילד מחדש-ניתן לעצמנו רשות להיות נטולי ביקורת עצמית ולהתחבר לילד המשחק היצירתי שבנו. נשחרר אותו ונרגיש אותו שוב! דרך תרגילים מונחים בתנועה, קול, דימיון ומשחק, נתחדש ונשיל מעצמנו יאוש וציניות. ופשוט נשחק ונעוף!על מיכל: זמרת, שחקנית, יוצרת ופרפורמרית רב תחומית. בימאית, מורה לתיאטרון ומנחת סדנאות אימפרוביזציה. בוגרת תואר ראשון בסמינר הקיבוצים בבימוי והוראת התיאטרון, ותואר שני במכללת לסלי קולג' בטיפול בפסיכודרמה. בעלת ניסיון רב בהנחיה והוראת קבוצות מכל הגילאים והסוגים.

סהרה פיקסי | טרייבל פיוזן

סהרה פיקסי חוקרת, לומדת, מלמדת ומופיעה בעולם עם אומנות הטרייבל פיוז׳ן למעלה מ10שנים. למדה עם גדולי המורים ומלמדת ומופיעה גם בחו״ל. עם גדולי המוזיקאים בארץ וגם עם אמנים ודי ג'ייז בין לאומיים. הסטייל האישי של סהרה שם דגש על על עוצמה נשית וקדושה תוך שליטה מוחלטת בהפרדות כל חלקי הגוף ובניית מרבדים של תנועה.משלבת ריקוד אפריקאי, פלמנקו, הודי ופרסי על בסיס חזק של יוגה וריקודי בטןמלמדת באופן קבוע בסטודיו הפרטי שלה ביפו, במרכז עפרון-ירושלים, וב"שרקייה"-מושב סיתרה.

אודי עוז | אימפרוביזציה בתנועה

חוויה שיוצרת ריקוד. אילו חלקים בגוף שלך מדברים ברגע זה ומה הם אומרים? אם החלקים של הגוף שלנו היו יכולים לספר את הסיפור שלהם, מה הם היו מספרים? בסדנה נתעורר ונסתכל מה הגוף שלנו מחזיק. אילו רגשות, תחושות ומילים קיימות בגוף ובאילו חלקים שלו. נגלה את התנועה שחוויה זו מייצרת ואת הריקוד השלם של הגוף שנובע מתוך חוויה זו. איך חוויה מייצרת תנועה. ומייצרת מפגש…על אודי: מטפל ומנחה קבוצות המשלבות פסיכודרמה ותנועה, מורה לאימפרוביזציה בתנועה וקונטקט. בעבר, יזם מצליח בתחום האינטרנט. כמי שעובר תהליכי שינוי ארוכים בעצמי, מרגש אותי לראות אנשים משתנים, לומדים לקבל ולאהוב את עצמם, להכיל את החלקים השונים בתוכם, גם את המקומות ה"לא אטרקטיביים", לומדים להקשיב למה שהם באמת רוצים וצריכים. ומכאן הגדילה ללמוד לאהוב ולקבל את האחר ואת השונה. ללמוד ליצור תקשורת איכותית ולייצר קירבה.

שירלי ליגום | פלייבק

Dance- Story הוא אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה וקיים כשנתיים. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים. הקבוצה מנוהלת אומנותית על ידי שירלי ליגום – מנחה, שחקנית וכוריאוגרפית בשיתוף עם מרט מיירוביץ' – מנחה ומנהל מוזיקלי. הרכב האנסמבל כולל שחקני פלייבקותנועה ותיקים בתחום.

רווית יסעור | " תדרים בתנועה " לכוון את מיתרי הלב

לחיות את החיים זה ריקוד מקודש, ריקוד המתגלה בשפת התנועה והצבע. הגוף כמכחול רך רושם בחלל את סיפור חייך, צובע בצבעים זוהרים דיוקנך. בדואליות של קרבה ונפרדות ביחד ולחוד, הריקוד עם מפת הצבעים ייצור חיבורים במוזיקה ובגוף.בריקוד יצירתי, מיתרי הלב רוטטים לצלילי התדרים, הלב נפתח לשונה וחוגג עם הדומה.על רווית: מייסדת מרכז תדרים בתנועה מפתחת השיטה מנחה קבוצות בארץ ובחול ב - 28 השנים האחרונות מכשירה מנחי קבוצות ומאמנים אישיים בתדרים בתנועה.

שני הברי | איזון והאזנה

מפגש בו נחוש דרך הגוף את פתיחת האמון לאחר ולעצמינו על ידי תנועה, נתינת משקל הבנת התומך/נתמך וחווית האיזון הפיזי (משול מעולם האקרו יוגה-therapeutic flying). דרך נתינת האמון באחר, נפתח אמון בעצמינו. שם נוכל להרפות מכל אחיזה, לנשום, לסמוך, להרגיש נחת רוח, הגוף הופך משכן, מנחת לרוח ופתוח לההאזנה לצלילי הקערות הטיבטיות והכילים המיוחדים.על שני: מוסיקאית יוצרת ומטפלת הוליסטית. מטפלת מוסמכת בשיאצו, ווטסו וטיפול בעזרת קערות טיבטיות וצלילים מרפאים. במשך 20 השנים האחרונות חקרה ותרגלה יוגה, צי קונג רפואי, תנועה טיפולית, קערות טיבטיות, קולנים, אימפרוביזציה בתנועה, ותראפיה בתעופה -אקר

סובירו

ג'יבריש מאפשר לנו לבטא רגשות ומחשבות ללא המגבלות והתבניות של המילים שאנחנו רגילים אליהן. זוהי טכניקה תרפויטית ומדהימה לניקוי ה-"רעש בראש" ולמציאת שקט ושלווה. למדיטציה שני שלבים, שלב ראשון - ביטוי חופשי באמצעות ג'יבריש ובאמצעות הגוף, שלב שני - שקט.על סובירו: מנחה מדיטציות אקטיביות ותרפיות מדיטטיביות. מוסמך מטעם מרכז אושו ביוון, בוגר הכשרת מטפלים בנשימה דינמית אינטגרטיבית במרכז ריברסינג-נשימה ומדיטציה ברמת אפעל. מודה על החופש והספונטניות שהטכניקות של אושו הוסיפו לחיי ומאוד שמח לחלוק אותן עם אחרים.

ד”ר אייל מור | אומנות הנשימה המחוברת

להיפרד מהמתח-כולנו חווים מתח בחיים שלנו. הלחץ הכרוני במידה אינו נפרק, נאגר בגוף, בשרירים, בעצמות, ובשאר איברי הגוף. תרגילי נשימה (ריבסרינג) בשילוב עם תרגילי כיווץ ושחרור (תרגילים ביואנרגטים) עוזרים בשחרור של אותם מתחים, ובעיקר את המטען הרגשי הנלווה אליהם. בסדנה נלמד איך להפטר מהמטען הרגשי העודף ולהרגיש קצת יותר קלים ומשוחררים.על אייל: רופא כירורג ומטפל המגשר בין הבריאות הגופנית לרוחנית. למד רפואה באיטליה ועובד כרופא במרכז הארץ. במהלך תקופת ההתמחות כחלק ממסע פנימי נחשף לעולם המדיטציות האקטיביות ובמיוחד לעבודת התרפיה בנשימה. עבר מסלול להכשרת מטפלים בנשימה מעגלית (ריברסינג) ברמת אפעל וקורס הנחיית מדיטציות אקטיביות מבית אושו באשרם במדבר.

רסילה דווה - מדיטציה ותרפיה בנשימה

לנשום אל הלב: נעבור סשן נשימות דינמי לריפוי ואיזון הלב.מדיטציות נשימת הצ'אקרות: מדיטציה נשימות אקטיבית מבית היוצר של אושושחרור מפרקים: עבודה בזוגות במגע רך ותנועה פותחת.

איזבל אדלר- טראנס דאנס

זמן לנשום, לנוע , להרפות, לשחרר ולרקוד, להרגיש את החופש.תארו לעצמכם את החושך כה אינטנסיבי וכל כך מושלם מכסה אותך כמו שמיכת קטיפה רכה ... חושך שמנתק אותך מהעולם היומיומי, מכריח אותך לצלול עמוק לתוך עצמך, חושך שגורם לך לראות עם הלב במקום עם העיניים . את/ה לא יכול/ה לראות, אבל העיניים שלך מרגישות פקוחות..את/ה מבודד, אבל את/ה יודע/ת שאת/ה מאוחד/ת עם כל היצורים החיים. ומתוך החושך מגיעה המוסיקה, התופים הפועמים ממלאים את החלל הריק שבתוכך, גורמים לך לשכוח דברים שמעמיסים את תודעתך, גופך מתחיל לנוע בקצב היחודי שלומראשית ההיסטוריה אנו מוצאים עדות לריקוד. נראה כי הקשר המקורי שלנו לריקודים היה לצורך התפתחות הנשמה והריפוי.

ערב חמישי - מסיבת פתיחה - Dj yaniv tzaick

ערב חמישי - מסיבת פתיחה - Dj yaniv tzaick

ערב חמישי - מסיבת פתיחה - Dj yaniv tzaick ינב צדיק יקח אותנו למסע מוזיקה חובק עולם. להשתחרר, להרפות, להתמסר, לזוז ולרקוד בהנאה. יניב שהיה איתנו בעבר ידוע לנו כמי שבמסיבות שלו אי אפשר שלא "לצאת מדעתינו" זו אקסטזה אחת גדולה. ינב יפתח את הערב הראשון של הפסטיבל ויזרוק אותנו גבהה שמשם נמשיך רק לעלות...

אילנית תדמור | קונטקט ואימפרוביזציה

קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקת תנועה המבוססת על מגע, הקשבה ותקשורת בין שני אנשים, המפתחת יכולות לא מילוליות ליצירת קשר פתוח כנה. דרך הגוף ניתנת לנו הזדמנות מהנה וישירה לבדוק את עצמינו במפגשים שלנו עם אנשים שונים...על אילנית: אילנית תדמור מוכרת בעולם כאחת המורות המובילות בתחום הקונטקט והאימפרוביזציה. מלמדת ומופיעה בפסטיבלים ובסדנאות ברחבי העולם ובארץ היא חברה בעמותת הכוריאוגרפים ועמותת הקונטקט.הקימה את סטודיו PLAY לאימפרוביזציה ואמנות המופע, אותו היא מנהלת וכן ממשיכה ללמד ולהכשיר מורים מדהימים לעולם התנועה.

אנה קניאל | ריקוד אפריקאי

ריקוד אותנטי, מקפיץ ואנרגטי, המגיע אלינו ממערב אפריקה. הריקוד האפריקאי הוא עתיק יומין, בסיסי, מקפיץ ואותנטי. המוזיקה מלאת אנרגיה וקסם. הקצב אינטואיטיבי וטבעי ממש כפעימות הלב. הריקוד האפריקאי מלווה בתיפוף חי והמיוחד זו התקשורת, ההקשבה והדו שיח בין הרקדן למתופף.על אנה: רקדנית, יוצרת ומורה למחול אפריקאי. מתעמקת וחוקרת סגנונות מחול אותנטיים- מחול אפרוקובני, סלסה, היפהופ ותיפוף גוף. למדה והשתלמה אצל מיטב המורים במאלי, ניו יורק, איטליה וקובה. בעלת תואר ראשון בתקשורת ותעודת מדריכים ממכון "וינגייט". כיום מופיעה באופן עצמאי, מלמדת במיטב הסטודיואים ומעבירה סדנאות בכל רחבי הארץ. בנוסף, לקחה חלק בלהקת "שגעון הקצב" ובלהקת "בנגורה"

תומר אלוני | רידם תרפי קצב-תנועה-אימפרוביזציה

כל אדם יכול להביע את עצמו בחופשיות ויחד עם זאת, לפתח מודעות גוף, קואורדינציה, קשב וריכוז. תרגילי הקצב, נעים בין מקצב קבוע וידוע, לבין רגעי אילתור.הקצב, מתורגל דרך מגוון של טכניקות, בינהן; תיפוף גוף, תיפוף פה, תיפוף על דליים, מקלות ואלמנטים שונים. כחלק בלתי נפרד מתרגול הקצב נרכשים דגשים העוסקים בתנועת הגוף, היציבה והנשימה התרגול מתקיים במעגל ומעודד תיאום קבוצתי המעצים את הקצב ואת החוויה של היחיד. בנוסף, נוצר מרחב של אמון, בו ניתן לשחרר פחד ובושה, ליצור, לצחוק ולאלתר. מעגל הקצב, הינו כלי עתיק יומין ליצירת חוויה עוצמתית של גיבוש, העצמה ושחרור.

סילבי גנדלמן | ביודנסה

כבני אדם נולדנו לחיות בשבט למרות שהעולם המודרני הכניס אותנו לעולם קר, אינדיוידואליסטי ותחרותי. מזמינים אותכם לחזור לחיי השבט של שיתוף פעולה, הדדיות, כבוד לזולת ואיכפתיות, לחיות באמפטיה ובהקשבה לצרכים של השבט. נתחבר לאינסטיקטים הראשונים שנשכחו במהלך חיינו.על סילבי: מנחה מוסמכת ומנהלת בית ספר להכשרת מנחי ביודנסה בארץ. הפוטנציאל הטמון בכם ולהשפיע בחוויותיכם על הסובבים אותכם ועל העולם. "ריקוד החיים" נוצרה בצ'ילה בשנות ה60 על ידי רולנדו טורו. ביודנסה היא שיטה של התפתחות אנושית המעודדת: אינטגרציה חיבתית רגשית, התחדשות גופנית אורגנית ופיתוח הפוטנציאלים הגנטים.

ענבר בן יהודה | עצירת תנועה בשיטת גרינברג

לזוז אל הלא נודע-בואו לחוות את החדש והלא ידוע – דרך תנועה ועצירה. בסדנה זו נגלה את הכוח, היכולת והאומץ שטמונים בנו בעת המפגש עם ה"חדש".יחד נחווה תזוזה בתוך אי-וודאות, נחקור את הפחד והאומץ, שמאפשרים לנו לגלות את הלא ידוע והלא מוכר.זו הזדמנות ללמוד להפוך פחד לרגע של כוח. נתרגל כיצד להפוך רגע של חוסר ודאות לאפשרות לגדול ולהתקדם אל עבר הרצונות שלנו. בואו לרקוד עם הפחד ולגלות את היכולות הטבעיות שיש בתוך כל אחד ואחת מאתנו.על ענבר: מדריכה מוסמכת ומנחה בכירה בשיטת גרינברג מזה 16 שנה, שיטה שהיא צורת לימוד מובנית דרך הגוף, ועל-פי עקרונותיה ענבר מלווה ומלמדת. המטרה המרכזית, שעומדת לנגד עיניה של ענבר היא ללמד כיצד לזהות ולהפסיק הרגלים גופניים, והתנהגותיים חוזרים, שמגבילים ומקטינים את החוויה והיכולות שלנו. בתהליך ניתן לרכוש כלים באמצעותם ניתן לעבור את המגבלות הקבועות שיש בנו ולהשיג שינוי ממשי בגופנו ובחיינו.ענבר מלווה אנשים בסטודיו שלה בתל אביב

איריס הרמתי -חמשת המקצבים

'חמשת המקצבים': בין שאיפה לנשיפה, בין מבט פנימה למבט החוצה, קיים ריקוד... 'חמשת המקצבים' הם: Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical, Stillnessויחד הם יוצרים 'גל'- 'WAVE' תנועתי ואנרגטי. לכל מקצב איכות תנועתית ומוסיקלית שונה, וכל אחד מהם הוא מורה דרך בנתיבי הגוף הלב והנשמה. ננוע בזרימה והקשבה, בחיבור לפעימה נוכחת וברורה, בשחרור וחופש, באווריריות והתחדשות ובנוכחות שקטה...על המנחה- איריס הרמתי מטפלת בתנועה ובמחול (M.A), מנחה מוסמכת בשיטת 'חמשת המקצבים' ובשפה התנועתית 'OPEN FLOOR'- 'המרחב הפתוח'. מנחה שיעורים וסדנאות תנועה לקהל הרחב ולאוכלוסיות מגוונות. מאמינה בכוח המחייה והמרפא של התנועה והריקוד, ובאפשרות של כל אדם לרקוד את ריקודי חייו...

ווירו | קונדליני יוגה

קונדליני יוגה ומדיטציה ידועה כ"יוגה של המודעות" והיא שיטת תרגול עוצמתית שמרגישים את התוצאות שלה יותר מהר מבכל יוגה אחרת. בואי לנסות תרגול שיאפשר לך אפשרות לחיות בשיא החיוניות והמרץ עם גוף חזק ובריא ונפש מאוזנת ושמחה. קונדליני יוגה ומדיטציה גורמת לנו לנשום עמוק ולהרגע גם בחיי היום יום, להכניס מחזקת לנו מודעות להשאר בריאים ומאושרים עם מה שכבר יש לנו, להתרכז בטוב, מגבירה ריכוז ויצירתיות, משקיטה דאגות וחרדות ומגבירה אושר ושלווה.על ווירו: יוגה עבורי היא עוגן יומי לחיים מאוזנים עם גוף בריא וגמיש, ונפש שלווה ושמחה. תרגול קונדליני יוגה עוזר לכל אדם בכל גיל להתחבר לשלווה ולהגביר חיוניות ולב מלא הודיה תוך כדי חיי היום יום הסוערים והמאתגרים שלנו. ווירו מלמדת בהרצליה, רעננה, רמת השרון ורמת אביב.

סנגיב | מדיטציה ונשימה

מדיטציית נדברהמה- במדיטציה מיוחד זו מעולמו של אושו נזמין את עצמינו להתרכך ולהתחבר אל הלב, דרך המהום והקשבה לויברציה הטבעית של נגוף וכוונה לנתינה וקבלההתמקדות בשחרור - סשן נשימה מעגלית ליום האחרון של הפסטיבל, בו נתחבר כל אחד בתוך עצמו למתחים ומגבלות הנשמרים בגופינו.. מחכים ומבקשים שחרור והרפיה - אליהם נביא בעזרת הקשבה וביטוי כנה של עולמינו הפנימי, דרך הגוף והנשימה.סנגיב: בוגר הכשרת המטפלים של רישי וסוקי. מעמיק בתהליכי העבודה וההתפתחות האישיים בדרך המדיטציה והתעוררות התודעה, טיפול בנשימה דינמית אינטגרטיבית ~ ריברסינג, ביו-אנרגיהדוגל בגישת התרפיה והמדיטציות מעולמו של אושו. מאמין שסלילת דרך להתפתחות אישית ושינוי אמתי, מתקיימים כאשר אנו מעודדים הקשבה לצרכינו העמוקים ביותר ונותנים אמון באנרגיה הטבעית שלנו. אלו מאפשרים ביטוי בכל הרבדים - גוף, רגש ותובנה, כך נשחרר ממחסומים ונהיה חופשיים לחיות חיים אותנטי ומאוזנים.

אורית סוכרי- מחול דרך המשי

שיעורי מחול אתני עתיק ועכשווי- חקר של מחוות גוף ותנועה מסין ועד אגן הים התיכון – מסע בעקבות העמים הנוודים ותרבויות על דרך המשי הקסומה- לריפוי נשי אישי.שיעורי "מחול מדרך המשי" הינם מסע בחקר נשיות עתיקה ועד לביטוי אישי בתנועה. בשיעורים נכיר ונחקור את המקצבים השונים ומחוות הגוף בריקודיהם של תרבויות לאורך דרך המשי ואת השפעות נדידת הצוענים לאורך הדרך והשנים.המפגשים כוללים לימוד מוזיקלי ותנועתי של תרבויות שונות ממערב סין, מתת היבשת ההודית, דרך תרבויות ממרכז אסיה ועד לראשיתם של ריקודי הבטן באזור אגן הים התיכון והבלקן. בשילובים במחול אתני עכשווי.

guided musical space with orka

guided musical space with orka

ערב שישי - guided musical space with orka (להקת אורות) ביום שישי בערב נתכנס יחד לקבל את חג השבועות בברכה עם אורקה הזמרת המופלא מלהקת אורות שיחד עם הכנר נדב פסט יקחו אותנו לערב קסום של שירה מהלב . אורקה מעבירה מעגלי שירה מקודשת ויודעת ברגישות ובקריזמה שלה לגרום לכולנו לשיר יחד.