פסטיבל Redancing ה-13
1-2/4/2022

שישי שבת | 4 מרחבים | 40 מנחים

מרכז סאנסה מלון קיו חוף פולג. 

לנוע בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

מוגבל ל – 250 רוקדים בלבד!

פסטיבל רידנסינג החל בשנת 2013 והוא הראשון מסוגו שמחבר בין עולמות הריקוד השונים ומפגיש בין הטיפול בתנועה והפשטות שבריקוד. הפסטיבל מציע תהליכי התפתחות מגוונים במרחבי סדנאות לצד מסיבות פתוחות בלב הפסטיבל.

טובי המנחים בארץ בתחום התנועה המודעת יפגישו אותנו עם זרמים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, מדיטציה, נשימה, יוגה ועוד… 

במשך היום יתקימו סדנאות בארבעה מתחמים בהם נוכל לחוות את עולמות התנועה השונים, לגלות אפשרויות תנועה חדשות, לחצות גבולות, לפתוח את הגוף לנשום עמוק, לרכך את הלב ולהתאהב ! בערבי הפסטיבל נפגש יחד באוויר הפתוח במתחם לב הפסטיבל עם מסיבה טובה ומוזיקה לנשמה כמו שרק רידנסינג יודע לתת. הפסטיבל מתאים לכל אדם שמחפש לרקוד, ללמוד, להכיר את עצמו טוב יותר דרך הגוף והריקוד ולקחת חלק בפסטיבל אינטימי ומשפחתי עטוף באהבה.

כמו בכל שנה הפסטיבל יתקיים במלון קיו היפיפה המשקיף על חוף הים הדרומי של פולג שם ניצור בועה ירוקה ונושמת. יש אפשרות ללינה בחדרים, לינה באוהלים וגם אפשר לישון בבית ולחזור אלינו כל בוקר (20 דקות מתל-אביב). במתחם הפסטיבל מטבח שף, פינת צ’אי, בר בריאות, מתחם טיפולים איכותי וים של ים. הפעם זו הפעם האחרונה שנתארח במקום !!!

ימים
שעות
דקות
שניות

מנחים וסדנאות

אילנית תדמור- אימפרוביזציה בתנועה / עדי ארגוב- חמשת המקצבים  /יניב אברהם–  GAGA-שפת תנועה של אוהד נהרין / רישי- כנשימה לחיים / יעל ברקאי-אימפרוביזציה / רינת לנגלי- ריקוד אפריקאי בליווי מתופפים / מיטל רוטשולב-אקרו יוגה / אנה קניאל -סלסה קובנית / סער וסשה – Deep Contact ∞ Dance to Grow

מור אדל נחום -היפ הופ / שלי חרמון- לדבר את שפת הלב – המרחב הפתוח / מיכל מכלוביץ- אפשרויות של משחק  / סיגל זיו -מחול האלה והרמוניה בתנועה/ נטע עוקשי –היפ-הופ / חן לאווי -ברייקדאנס 

ליאור לאו שלום– Holy Twerk  /דרור רוטר- הפעולה הטבעית- /FlowMotion חקר התנועה  – ירון פלצי’ק / עמית לבון חיים- יחסים בתנועה/  יעל טל נוטע– לרקוד את הודו /  אוג׳ס – צ׳י דאנס/ ענבר בן יהודה -לזוז עם נוכחותוירו  -קונדליני יוגה / ספי בארי וחווי סלע​- ריו אביירטו / גלעד שימרון-  אורטופדיה רגשית  / ירון אדלר- צ׳י קונג /מיכל בן טובים– גוונים בתנועה / דיאן – מדיטצית הלב -/ Dancing yoga – גיתית אדרעי/ בן נובק-מדיטציית החוש השישי /  סמדר בן עמי- אימפרוביזציה בתנועה ומשחק /  עומר- ריברסינג /  לילך אלמוג -סשן ריברסינג/ יפתח ירוחם- ריברסינג – נושמים הביתה,  הדס הקטר-לצלול לנשימה ומנגינת הלב… עוד!!!

מתחם לב הפסטיבל הפתוח

ערב שישי - Dj יניב צדיק - ממריאים

מסע מוזיקלי חובק עולם. להשתחרר, להתמסר, לנוע ולרקוד בהנאה . מסיבה שמחה שתפתח את הערב הראשון של הפסטיבל ותזרוק אותנו גבהה ומשם נמשיך רק לעלות !
אנחנו שמחים לארח את יניב האגדי שיביא את האנרגיה השמחה שלו יחד עם הטרנס המוסיקלי חובק העולם שנמצא בארסנל שלו ממקימי ״סילו״ מרכז של השראה לחיים.

ערב שישי - Dj עדי ברקת - עד הטיפה האחרונה

נסיים את הפסטיבל עם התקליטנית עדי ברקת .. מסיבה שמחה במיוחד !! עדי מנגנת מוזיקה בכל הגוונים ומכל העולם בלי הגדרות ועם הרבה רגש. "אם היא מזיזה אותי, אם היא גורמת לי לחייך, אז היא נכונה."
אינדינגב, מאמא אפריקה, אקסטטיק דאנס, מיקופוביה ועוד..

החזון - לזוז בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

חזון הפסטיבל הוא להגביר את המודעות בארץ לדרכים נפלאות וטבעיות לריפוי והתפתחות. ליצור מרחב שיפגיש בין אנשים שנמצאים “על דרך” החיפוש והגילוי ולהמריא יחד, לאפשר התנסויות חדשות, לחצות את גבולות המחשבה ולפגוש את הלב הפועם ומהות ההוויה שאנחנו. רידנסינג הוא מרחב מוגן בו נוכל לחזק את האמונה בעצמינו ובמה שאנחנו עמוק בתוכינו יודעים… ושלא נשכח להנות מהחיים !!!

40 מנחים מופלאים, תקליטנים, אומנים ואנשי הפקה שכולם מכוונים לאותה מטרה ! ליצור מרחב אנושי בו נוכל לגלות עוד מעצמינו ומסודות החיים. שנרגיש חופש אמיתי ושמחה, שנרכך ונפתח את הלב, שנתאהב ונרקוד באקסטזה עד שהרוח תשאיר את הארץ תחתינו שקטה ואת השמיים פתוחים…

הינכם מוזמנים יחד אתנו להגדיל את המעגלים של העולם המתחדש בטעמים של ריקוד, חופש פנימי ואהבה !

על המקום

הפסטיבל מתארח כמו בשנים הקודמות במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג. המקום נמצא 300 צעדים מרצועת חוף יפיפה ו 20 דקות מת”א. במתחם המלון 4 אולמות ברמה גבהה שישמשו אותנו לפעילויות. ישנה אפשרות ללינה בחדרים מפנקים במלון. ניתן להזמין מיטה בחדר של שלושה או חדרים זוגיים. ישנה אפשרות להקים אוהל במתחם הקמפינ- יש צורך להביא ציוד אישי ולשלוח לנו מייל. ארוחות יוגשו שלוש פעמים ביום מהמטבח הצמחוני של הפסטיבל עליו ינצח שף הפסטיבל וצוות רידנסינג. 
בנוסף במתחם הפסטיבל פינת צ’אי, בר בריאות ומתחם טיפולים איכותי.
מה לא: אסור להדליק אש או גזיות במתחם הקמפינג והמלון. אסור להביא בעלי חיים. 

כרטיסים

כניסה לפסטיבל

כרטיס כניסה לפסטיבל במכירה מוקדמת – 420 ₪ עד ה- 29.3

או עד גמר מכסת הכרטיסים..

בהמשך ובקופות 450₪.

הקמת אוהל במתחם הפסטיבל מותנית בהרשמה מראש, ללא עלות 

כניסה לפסטיבל + אירוח במלון

כניסה לפסטיבל + לינה לאדם בחדר לשלושה : 680 ש”ח. 

כניסה לפסטיבל + לינה לאדם בחדר זוגי : 880 ש”ח

ניתן להזמין חדר זוגי ברכישת שני כרטיסים בלבד! מתאים  לזוגות או חברים שרכשו שני כרטיסים יחד. לא ניתן להזמין חדר זוגי ללא פרטנר לחדר!!!

מדיניות ביטול:

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לפרטים נוספים:

במידה והנחיות משרד הבריאות לא יאפשרו את קיום הפסטיבל. נדחה את מועד הפסטיבל למועד אפשרי ורכישתם תישאר מאובטחת.

  • “תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש” אתה” רוקדות תחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריא עד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עד שרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף.” אושו

סרטונים - מוזמנים לצפות

רידנסינג 2018

רידנסינג 2012

רידנסינג 2014