פסטיבל Redancing ה-12 חג שבועות - 6-8/6/19

3 ימים | 4 מרחבים | +30 מנחים

מרכז סאנסה חוף פולג. 

לנוע בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

הפסטיבל מוגבל ל 300 משתתפים בלבד!

הינכם מוזמנים לקחת חלק בפסטיבל אינטימי ויחודי מסוגו ולגלות עוד מסודות הריקוד, הגוף וקצב הלב. לפגוש אנשים יפים ולחגוג את חג השבועות באוירה חגיגית במיוחד.

כמו בכל שנה נשתלט על מלון קיו המשקיף על חוף הים הדרומי של פולג וניצור שם יחד בועה ירוקה, נושמת ורוקדת. במשך היום יתקימו בארבע מתחמים שונים סדנאות מעולם הריקוד והתנועה, הריפוי וההתפתחות ובשעות הערב נפגש כולם יחד באוויר הפתוח לחגוג עם הופעות ומסיבות במתחם לב הפסטיבל.

המנחים הותיקים של רידנסינג יחד עם מנחים חדשים שמובילים את תחומם בארץ יפגישו אותנו עם זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, קרקס, מדיטציה, נשימה ועוד… ובעיקר יביאו אלינו את אהבתם לחיים !

יש אפשרות ללינה בחדרים, לינה באוהלים וגם אפשר לישון בבית ולחזור אלינו כל בוקר (20 דקות מתל-אביב)

מנחי הפסטיבל

פסטיבל רידנסינג החל בשנת 2013 ומביא את טובי המנחים בארץ בתחום התנועה המודעת. מנחי רידנסינג יביאו את עולמם הרוקד ואהבתם ויפגישו אותנו עם זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, מדיטציה, נשימה ועוד… 

בין הסדנאות והמנחים: 

אומנות האלתור- אילנית תדמור / קונטקט- אודי עוז / שפת גאגא של אוהד נהרין- סער הררי / חמשת המקצבים- איריס הרמתי / רישי- נשימה לחיים / תנועה אותנטית- יעל ברקאי / Movement: בלי מילים- יניב צדיק / תדרים בתנועה- רווית יסעור / טראנס דאנס- איזבל אדלר / Open floor- שלי חרמון / ביודנסה- סילבי גנדלמן / חופש בתנועה -נועם מוסקל / מחול סופי -אסים / טרייבל פיוז’ן- סהרה פיקסי / ריקוד אפריקאי- אנה קניאל / רררית’ם תרפי- תומר אלוני / אורית סוכרי- דרך המשי / ריו-אבירטו / היפ-הופ / ברייק-דאנס- חן לאווי / חופש קולי – מיכל מזר / פלייבק Dance story -שירלי ליגום / גוונים בתנועה- מיכל בן טובים / יחסים בתנועה – עמית לבון חיים /  אקסטטיק דאנס / מדיטציה / ריברסינג / יוגה / ועוד הפתעות בהמשך.

פסטיבל רידנסינג מפגיש בין עולמות הטיפול בתנועה והפשטות שבריקוד ומחבר את הגוף עם הנפש ואת הלב עם הרוח החייה.

 

Dj Tomer Aloni - Happyness | Dj yaniv tzadick - Tribal

תוכנית

\

ערב חמישי - מסיבת פתיחה - Dj yaniv tzaick

יניב צדיק יקח אותנו למסע מוזיקלי חובק עולם. להשתחרר, להתמסר, לזוז ולרקוד בהנאה. יניב שהיה איתנו בעבר ידוע לנו כמי שבמסיבות שלו אי אפשר שלא "לצאת מדעתינו" זו אקסטזה אחת גדולה. ינב יפתח את הערב הראשון של הפסטיבל ויזרוק אותנו גבהה שמשם נמשיך רק לעלות...

ערב שישי - guided musical space with orka

ביום שישי בערב נתכנס יחד לקבל את חג השבועות בברכה עם אורקה הזמרת המופלאה מלהקת אורות שיחד עם הכנר נדב פסט יקחו אותנו לערב קסום של שירה מהלב. אורקה מעבירה מעגלי שירה מקודשת ויודעת ברגישות ובכריזמה שלה לגרום לכולנו לשיר יחד.

שבת -מסיבת שבועות - עד הטיפה האחרונה

ביום שבת אהח"צ, לפני שחוזרים הביתה לארוחת חג השבועות, אחרי ששקשקנו את האיברים של הגוף והתאים נושמים עמוק, ניקח את עצמינו למסיבת סיום ונחגוג מבפנים : redanc-in-joy
נתיז מים, נזיע מים ונרקוד עד הטיפה האחרונה. נרקוד עד שהרקדן יעלם והריקוד ישאר, עד שמשמחה תגיד לנו מספיק.

החזון - לזוז בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

חזון הפסטיבל הוא להביא יותר ויותר אנשים לפתיחות וחווית חיים מלאה. להגביר את המודעות בארץ לדרכים נפלאות וטבעיות לריפוי והתפתחות. ליצור מרחב שיפגיש בין אנשים שנמצאים “על דרך” החיפוש והגילוי ומעונינים לבלות יחד בסביבה אנושיות מזינה. לאפשר התנסויות חדשות ולגלות עוד מסודות “החיים הפנימיים”, לחצות את גבולות המחשבה ולפגוש את הלב הפועם ומהות ההוויה שאנחנו. רידנסינג הוא מרחב מוגן בו נוכל לחזק את האמונה בעצמינו ובמה שאנחנו עמוק בתוכינו יודעים ושלא נשכח להנות מהחיים !!!

זמנים אלו משתנים ללא הכר ומציעים אפשרויות חדשות שדורשות מאיתנו חופש מחשבה ותנועה חדשה. הינכם מוזמנים יחד אתנו להגדיל את המעגלים של העולם המתחדש בטעמים של ריקוד, חופש פנימי ואהבה.

על המקום

הפסטיבל מתארח כמו בשנים הקודמות במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג. המקום נמצא 300 צעדים מרצועת חוף יפיפה ו 20 דקות מת”א. במתחם המלון 4 אולמות ברמה גבהה שישמשו אותנו לפעילויות. ישנה אפשרות ללינה בחדרים מפנקים במלון. ניתן להזמין מיטה בחדר של שלושה או חדרים זוגיים. ישנה אפשרות להקים אוהל במתחם הקמפינ- יש צורך להביא ציוד אישי ולשלוח לנו מייל. ארוחות יוגשו שלוש פעמים ביום מהמטבח הצמחוני של הפסטיבל עליו ינצח שף הפסטיבל וצוות רידנסינג. (עלות ארוחה בין 35ש”ח-45ש”ח)
בנוסף במתחם הפסטיבל פינת צ’אי, בר בריאות ומתחם טיפולים איכותי.
מה לא: אסור להדליק אש או גזיות במתחם הקמפינג והמלון. אסור להביא בעלי חיים. 

כרטיסים

מחירים:

כרטיס לפסטיבל במכירה מוקדמת – 420 ₪  (עד ה 15.5 או עד גמר המלאי)

במכירת ביניים- החל מה 15.5 עד ה 28.5 -450 ₪

מכירה רגילה – החל מה 28.5 ובקופות (אם ישאר) – 480 ₪

רכישת כרטיסים וחדרים:

כרטיס + לינה בחדר טריפל (שלושה) לשני הלילות – עלות 950 ש”ח לאדם 

כרטיס זוגי בחדר זוגי (לזוג) – עלות 2340 ש”ח  

בלינק רכישת הכרטיסים, בלשונית הראשונה יש אפשרות לבחור את האופציה המבוקשת.

מדיניות ביטול:

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועהובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

  • “תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש” אתה” רוקדות תחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריא עד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עד שרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף.” אושו

סרטונים - מוזמנים לצפות

לרקוד בגוף

לגעת בלב

לעוף ברוח