האהבה הנשימה הפנימית – סופ”ש לבוגרי הקורס למטפלים – קיבוץ חוקוק

סופ”ש זה מיועד לאנשים שהשתתפו בקורס להכשרת מטפלים ומעונינים להעמיק את עבודתם והכשרתם. 

בסדנה נעמיק את ההיכרות עם  נשימתנו הטבעית, הנשימה המזינה אותנו כאורגניזמים, כחלק בלתי נפרד מהטבע הכולל, ממעגל החיים. נחזק את האמון בנשימה, בעצמינו ובקולינו היחודי.  נמשיך את תהליכי הריפוי, נפרד מעומס ודפוסים מגבילים, ונהנה מדרכה של הנשימה ליצור הרמוניה פנימית והתעוררות רוחנית. 

זמנים אלו משתנים ללא ערף ודורשים מאיתנו חיפוש מתמיד והתאמה, מרחב פנימי שקט ופתוח שיאפשר הקשבה וניווט נכון בתוך חיינו. נשחרר גורמי רעש וכבלי עבר, נפגוש את הלב הפועם ונשתלב בזרם החיים העכשווי לכיוון העתיד. בסדנה, פרט לתהליך הנשימה נמשיך ונרקום ”רשת פנימית“ שתבטיח את התנועה שלנו לחיים בעלי משמעות ושמחה. נמשיך להעמיק ולהבין את הסיבות והמטרות החיים ואת הקשר שלנו לעולמות הבלתי נראים. 

 

 

 

“שמחה היא התנסות דתית. בדת זה מקושר לכניעה לאלוהים, והקבלה של החסד שלו. האלוהות נמצאת בכוחות הכוסמים שיוצרים את הכוכבים, ובהם את השמש. כשאנחנו צועדים תחת השמש אנו יכולים להרגיש שמחה. אפשר לראות בהרבה דתות איך מדברים על שמחה במונחים של תהליך טבעי.  חכם אינדיאני אמר ” כפייה היא לא המצב הסופי של האדם, אלא הנאה, והנאה נמצאת בכל מקום. היא נמצאת במעטפת הדשא הירוקה, בשקט הכחול של השמיים, בחוסר המנוחה של האביב, בדממת החורף, בבשר החי  שמאפשר חיים בגוף שלנו, ביציבות המושלמת של הדמות האנושית-  אציל וזקוף – בחיים, בתרגול של כל הכוחות .  מי שמבין את האמת הסופית – הוא מי שמבין שהעולם כולו הוא יצירה של שמחה”  אלכסנדר לאון

 

סדנה זו מיועדת לבוגרי הקורס השנתי להכשרת מטפלים לדורותיו. ההיכרות, הבסיס והמיקום הפנימי של המשתתפים יאפשרו תהליך שיגע ברבדים עדינים של הוויתנו. עבודת הנשימה ויתר תהליכי המודעות יהוו המשך בניית “רשת פנימית” שיקשרו אותנו לחיים של פתיחות ואהבה.

הסדנה תתקים בין התאריכים 14-16/3 בקיבוץ חוקוק שמשקיף לים הכינרת

מספר המשתתפים מוגבל ל-18 משתתפים בלבד.

עלות הסדנה  1380 ש”ח כולל אירוח בחדרים של ארבעה משתתפים ושלוש ארוחות בריאות ומזינות בכל יום.

בוגרים יקרים כתבו לנו ונשמור לכם מקום בסדנה

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה