שישי נשימה ומדיטציה במרכז סאנסה חוף פולג

סדנה יומית במרכז סאנסה חוף פולג  בין השעות 8:00-17:00 בהנחיית רישי

תרגול מדיטציות דינמיות ושקטות מעולמו של אושו בשילוב סשאן נשימות – ריברסינג. 

במהלך היום נתרגל טכניקות מגוונות של מדיטציות, דינמיות ושקטות, ונרכוש כלים מעשיים לחיי היום יום. המטרה העיקרית בתרגול מדיטציה היא להפוך את הצפיה (עדות) לחלק משגרת החיים הרגילים, בעבודה ובעולם, להיות מודע יותר, ללמוד לשחרר, לשקוט ולתמוך ב- well-being (שלומות) ושלווה רוחנית. 

הפעילות תקיים  בין השעות 8:00-17:00. נתחיל את הבוקר במדיטציית הדינמיק שתעזור לנו לפרוק מטענים ולהניע את האנרגיה, נמשיך למדיטציית ויפסנה שמביא את המהות הטהורה של המדיטציה, בהמשך נעבור סשן נשימות ריברסינג דרכו נכנס עמוק יותר פנימה, נשחרר ונרפא, ומשם בחלק השני של היום נתרגל את מדיטציית נדברמה העדינה ונסיים במדיטציית הקונדליני הנפלאה. 

אין צורך בנסיון קודם.

מדיטציה היא הרפתקה. זוהי ההרפתקה הגדולה ביותר שהתודעה האנושית יכולה לבחור. מדיטציה היא רק להיות בלא לעשות דבר – שום פעולה, שום מחשבה, שום רגש. אתה רק קיים, וזהו תענוג עילאי. המדיטציה אינה נגד עשייה. לא נאלצים בה לברוח מהחיים. היא פשוט מלמדת אותנו דרך חיים חדשה: אתה הופך להיות מרכז הציקלון. חייך ממשיכים; למעשה, הם ממשיכים ביתר עוז – ביתר שמחה, ביתר בהירות, ביתר חזון, ביתר יצירתיות – אך עם זאת אתה רחוק, רק צופה על המתרחש סביבך. הצופה על הגבעה. “אושו” osho
 
מדיטציה דינמית אקטיבית
 
באורח החיים המודרני בו אנו חיים כיום אנחנו נמצאים הרבה מאוד בראש כך שאם ננסה לעצום עיניים סביר להניח שנפגוש רעש אדיר, משפטים, מילים, ביקורת, תוכניות, ועוד. דרך תרגול מדיטציות דינמית משתחררים מתחים ונפתח מקום לשקט ולעדות. עדות לא הופכת אותנו מנותקים מהעולם, נהפוך הוא, סוף סוף מתרחש חיבור, חיבור אל המהות והשקט שבנו. מדיטציה מביא אותנו להכרה תודעתית של אחדות שקט ואהבה בדרך טבע.
 
זמנים

 

08:00- מדיטציית דינמיק או גיבריש 
ארוחת בוקר
10:00- מדיטציית ויפאסנה
11:30- סשאן נשימות ריברסינג – סדנת עומק
13:00- מדיטציה מתחלפת
13:30- ארוחת צהריים
14:30- מדיטצית נדברמה
16:00- מדיטציית קונדליני 

17:00- סיום

להגיע בבגדים נוחים לפעילות

להביא את האוכל למשך היום. להגיע לפני ארוחת בוקר. בסיום המדיטציה הראשונה תהייה הפסקה לארוחת בוקר ( ניתן לאכול בחדר האוכל של המלון תמורת 40 ש”ח)

להביא שמיחה או ש’אל להרפיה

להביא בקבוק מיים לחדר הפעילות

הפעילות תתקים ביום שישי בין השעות 8:00-17:00 במרכז סנסה מלון קיו חוף פולג (רחוב השולמית 3 פולג)

נא להגיע בזמן. לא ניתן להכנס לפעילות לאחר התחלתה.

עלות 150 ש”ח

תשלום בלינק המאובטח שמתחת

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה