לנשום אל החיים – מצוקי דרגות ים המלח 6-8/10

באחד המקומות היפים בארץ, מול נוף בראשיתי מרהיב ועוצר נשימה ניקח פסק זמן מרפא ופותח… נעבור סשנים של נשימות, נמדוט על הצוקים של דרגות, וגם ננשום במים ונהנה מהאקולוגיה היחודית של ים המלח וסביבתו.

בסדנה נלמד דרך עבודת הנשימה המגוונת להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. 

הסדנה כוללת סשנים של נשימה מעגלית- ריברסינג, תרגילי נשימה, עבודת ביו-אנרגיה לשחרור מתחים, תרגול מדיטציה אקטיבית, אלמנטים של פסיכודרמה, שיטות קרקוע, ריקודי טרייבל ורגרסיה, שיתוף ושיחה, כל אלו אשר תומכים ומסייעים לתהליך הריפוי הפנימי. העבודה במיים כוללת ציפה בזוגות, עבודה טיפולית על הגוף דרך מתיחות ומניפולציה ותרגול מדיטציה.

במסגרת עבודה קבוצתית ניצור יחד מרחב אינטימי ותומך שיאפשר לנו לעבור תהליך אישי כנה ומצמיחמפגש בין אנשים במרחבים אלו מחזק את הביטחון בצד האנושי שלנו ומאפשר לנו להכיר את עצמינו טוב יותרלרפא את מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ועם העולם ולמצוא שלווה ושקט פנימיעבודה קבוצתית פותחת אותנו לשמחהטוטאליות והסתכלות חדשה על חיינו

הנשימה בתהליך

עבודת הנשימה הדינמית האנטגרטיבית מאפשרת לחוות את עומקה של פעולת הנשימה האנושית לריפוי, איכות חיים והתעוררות רוחנית. נלמד להכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. טכניקת הנשימה איתן נעבוד משחררות דפוסי נשימה שליליים ופחד כרוני. 

טיפול בנשימה יכול לעזור

מצבי חרדה, דיכאון, אנרגיה נמוכה וחוסר חשק, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות למינהים: אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון, התאוששות ו‘חזרה לחיים’ ממצבים שונים

“עם השאיפה הראשונה אנו נולדים אל תוך החיים ועם נשיפתנו האחרונה אנו נפרדים אל המוות. מלידתו של הגוף ועד מותו, בכל רגע בחיינו, עושרם ועוצמתם של החיים תלויים בפעולה הפשוטה הקרויה נשימה”.

 

 

הסדנה מתאימה לכל אדם שמעונין לנקות את הראש ולעבור תהליך של ריפוי טבעי ומודעות עצמית.

למי שמעוניין להכיר את איכויות הנשימה השונות וללמוד כלים לחיי היום יום.

למי ‘שצריך אויר’ בזמנים אלו של חייו.

למי שמרגיש ‘תקוע’ וזקוק לשחרור פנימי, זיכוך וחיבור מחודש לאנרגיה הטיבעית. לא נידרש ניסיון קודם. רק נכונות ופתיחות.

מי שנמצא בטיפול רפואי או תרופתי צריך לדווח למפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו.

הירידה לחוף הים דורשת הליכה של 15 דקות לכל כיוון מהחניון התחתון של מצוקי דרגות.

הסדנה תתקים בבית הארחה מצוקי דרגות – ים המלח.

הסדנה תחל ביום חמישי בשעה 15:00 ותסתיים ביום שבת בשעה 17:00

מי שצריך טרמפ יכול לציין זאת ואנחנו נעשה כל שביכולתינו לצרף אתכם למישהו מהסדנה שמגיע עם רכב.

הסדנה מוגבלת ל – 25 משתתפים בלבד.

עלות הסדנה + אירוח בחדר של ארבעה – 1680ש”ח

עלות הסדנה + אירוח בחדר של שלושה – 1780 ש”ח

עלות הסדנה + אירוח בחדר זוגי – 1880 ש”ח

תנאי האירוח כוללים ארוחות בריאות ומזינות

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה יש צורך לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש”ח אשר יקוזזו מעלות הסדנה הכוללת.(ניתן לשלם מראש את כל הסכום).

השלמת התשלום תעשה בהגעה למקום.

ההרשמה לסדנה מותנית בהחזרת טופס ההרשמה שישלח לכם.

לינק לתשלום נמצא ברובליקה הבאה. שימו לב לבחירת הלשונית המתאימה.

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה