לנשום אל החיים – סופ”ש עם רישי באשרם במדבר

בסדנה זו נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו מסע פנימי מרגש אשר תומך בתהליך של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים. לנשום אל החיים הינה סדנה עוצמתית המאפשרת שינוי ברבדים רבים, לנשום באופן בריא, להנות מעצמך, לפתוח את הלב לריפוי מערכת יחסים בריאה עם עצמך ועם העולם ולחגוג את החופש שבמהות הנשימה, האהבה והמדיטציה.

בסדנה נלמד להכיר שיטת טיפול נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטה זו משחררת הרגלי נשימה שליליים ודפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה שטמונה בחוויה הביו אנרגטית שבנשימה. נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. בסדנה נשלב מדיטציה אקטיבית, אלמנטים של פסיכודרמה, שיטות קרקוע, ריקודי טרייבל ורגרסיה, שיחה תומכת ועוד אשר יסיעו ויתמכו  בתהליך הריפוי הפנימי.

במסגרת עבודה קבוצתית ניצור יחד מרחב אינטימי ותומך שיאפשר לנו לעבור תהליך אישי כנה ומצמיח. מפגש בין אנשים במרחבים אלו מחזק את הביטחון בצד האנושי שלנו ומאפשר לנו להכיר את עצמינו טוב יותר, לרפא את מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ועם העולם ולמצוא שלווה ושקט פנימי. עבודה קבוצתית פותחת אותנו לשמחה, טוטאליות והסתכלות חדשה על חיינו. 

ריברסינג ונשימה דינמית אנרגטית

באמצעות שיטת עבודה ישירה זו, הנשימה “עוקפת” את ה- mind ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך סשן נשימות, אנו חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר, ותת המודע מתגלה. אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון.

עבודת הנשימה

דומה לניקיון יסודי של משקעים, רגשות, וחוויות עבר שנשארו מודחקים בהווייתנו. הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי, ומחזקת את המערכת העצבית והמערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. הנשימה מביאה לריפוי, ואינטגרציה בין המודע והתת-מודע.

לאחר מספר סשאנים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. לנשימה מודעת ועמוקה השפעה עזה ומעמיקה על בריאותו של הגוף וביכולתה לגשר אל עבר מודעות גדולה ורחבה יותר לחיינו. מסיבה זו הבריאות, המיניות, היכולות הספורטיביות, הרגשות והיכולת המדיטטיבית שלנו קשורות כולן בנשימה טבעית ועמוקה, כפי שאנו פוגשים בה בעבודת הנשימה הדינמית האינטגרטיבית מבית היוצר של אושו. 

טיפול בנשימה יכול לעזור

מצבי חרדה, דיכאון, אנרגיה נמוכה וחוסר חשק, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון,  התאוששות ו’חזרה לחיים’ ממצבים שונים. 

“עם השאיפה הראשונה אנו נולדים אל תוך החיים ועם נשיפתנו האחרונה אנו נפרדים אל המוות. מלידתו של הגוף ועד מותו, בכל רגע בחיינו, עושרם ועוצמתם של החיים תלויים בפעולה הפשוטה הקרויה נשימה”. רישי

הסדנה מתאימה לכל אדם שמעונין בתהליך של ריפוי טבעי, עבודה ביו-אנרגטית ומודעות עצמית.

למי שמעוניין להכיר את איכויות הנשימה השונות וללמוד כלים ישומיים לחיי היום יום.

למי ‘שצריך אויר’ בזמנים אלו של חייו.

למי שמרגיש ‘תקוע’ וזקוק לשחרור פנימי, זיכוך וחיבור מחודש לאנרגיה הטיבעית. לא נידרש ניסיון קודם.

מי שנמצא בטיפול רפואי או תרופתי צריך לדווח למפעיל הסדנה ולהתיעץ איתו.

הסדנה תתקים באשרם במדבר בין התאריכים 3-5/10/2019

הסדנה תחל ביום חמישי בשעה 15:00 ותסתיים ביום שבת בשעה 17:00

האשרם הינו מרכז רוחני המארח סדנאות מעולם התרפיה והמדיטציה ונמצא על כביש 40 בין מצפה רמון לאילת

מי שצריך טרמפ יכול לציין זאת ואנחנו נעשה כל שביכולתינו לצרף אתכם למישהו מהסדנה שמגיע עם רכב

עלות כוללת = עלות הסדנה + עלות האירוח לפי בקשתכם.

עלות הסדנה : 980 ש”ח (ללא אירוח)

עלות הסדנה כולל אירוח בחדר דורמיטורי :  1520 ש”ח

מחירון האירוח באשרם במדבר לאורחי הסדנה באירוח מלא (כולל 3 ארוחות צמחוניות בריאות ומזינות)

סוג חדר

מספר אורחים   

עלות לאדם

חדר פרטי

(עלות לאדם אחד בחדר פרטי היא 1450 ש”ח)

זוג

725

שלישיה

660

חצי פרטי

(עלות לאדם אחד בחדר חצי פרטי  1200 ש”ח)

זוג

600

שלישיה

580

חדר משותף – דורמטורי

עד 7 משתתפים

540

קמפינג

420

  • עלות חדר פרטי או חצי פרטי לאדם היא כמו עלות לזוג
  • לארוח בקמפינג יש צורך להביא ציוד אישי. יש מתחם נוח ומקלחות חמות.
  • דורמיטורי הוא מבנה של שני חדרונים שחולקים יחד מקלחות ושרותים (עד 7 משתתפים)
  • אם אתה יודע שאתה נוחר באופן מובהק נא לא להזמין מיטה בחדר משותף !
  • חדר חצי פרטי זהו חדר מופרד בדלת שחולק עם חדר סמוך שרותים ומקלחת.
  • חדר פרטי הינו בית מגורים נפרד
  • תנאי האירוח כוללים 3 ארוחות בריאות ומזינות ביום.

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה יש צורך לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש”ח אשר יקוזזו מעלות הסדנה הכוללת.(ניתן לשלם מראש את כל הסכום).

השלמת התשלום תעשה בהגעה למקום.

ההרשמה לסדנה מותנית בהחזרת טופס ההרשמה שישלח לכם.

לינק לתשלום נמצא ברובליקה הבאה. שימו לב לבחירת הלשונית המתאימה.

משתתפים ממליצים

כתבות מומלצות

הצצה לסדנה