מדיטציית האור המוזהב

אתה פשוט שוכב כמו שאתה שוכב במיטה, על הגב. שמור על עיניים עצומות. כשאתה נושם פנימה , רק דמיין אור גדול ניכנס מהראש שלך לתוך גופך, כאילו זרחה השמש ממש קרוב לראוש שלךאור מוזהב נשפך לתוךהראש שלך. אתה חלול, והאור המוזהב נשפך לתוך הראש שלךוממשיך, ממשיך,ממשיך, עמוק, עמוק, ויוצא החוצה דרך אצבעות רגליים שלך.

כשאתה נושם פנימה, עשה זאת עלידי הדימיון הזה.

וכשאתה נושף אחוצה, דמיין משהו אחר: חושך ניכנס דרך אצבעות הרגליים שלך, נהר שחור גדול ניכנס דרך אצבעות הרגליים שלך, עולה מעלה ויוצא החוצה דרך הראש. נשום נשימות איטיות ועמוקות, כך תוכללדמיין, פעל לאט מאוד.

תן לי לחזור : נשום פנימה תן לאור המוזהב להיכנס לתוכך דרך הראש שלך, מיכוון ששם האור המוזהב מחכה. אותו האור המוזהב יעזור. הוא יטהר את כל הגוף שלך ויעשה אותו מלא לגמרי ביצירתיות. זו אנרגיה זכרית.

לאחר מכן, כשאתה נושף, תן לחושךהחשוך ביותר שאתה יכול לתפוס, כמו לילה חשוךכמו נהרלבוא מאצבעות הרגליים כלפי מעלהזו אנרגיה נקבית : היא תשקיט אותך, היא תעשה אותך פתוח, היא תרגיע אותך, היא תתן לך מנוחהתן לה לצאתהחוצה מהראשאז שאף שוב, והאור המוזהב יכנס פנימה. עשה זאת במשך עשרים דקות מוקדם בבוקר.הזמן השני הטוב ביותר הוא כשאתה הולך לישון בלילה.

אם אתה נרדם בעשותך זאת, זה הכי טוב , מיכוון שההשפעה תישאר בתת המודע ותמשיך לפעול.

מתוך שיטות למדיטציה

אושו

השאירו פרטים
לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות וללא עלות!