רישי ידי זהב היקר,
זה ברור לי שהייקום שלח אותי אליך. אתה מכיר את הסיפור שלי, ואת הדרך שבה הגעתי אליך, דווקא לסדנא שלך. זה הכל היה מכוון מלמעלה… אין הסבר אחר.
והתקשרתי אליך כשהרגשתי שעוד שניה אני שוברת את כל הכלים והיחסים בחיים שלי מפרקת ומתפרקת… ופשוט באתי ….. ממקום של לבדוק מה קורה איתי ואיך לכל הרוחות אפשר לעשות קצת סדר בבלאגן שהיה בתוכי….

והתעקשתי ליסוע עם הרכב שלי לשיטים, כדי שאוכל לברוח, ברגע שארגיש שאני לא יכולה יותר….. ואפילו חשבתי לישון בחדר פרטי או באוהל, כי ממש ממש לא היה לי כח לאנשים…
אבל לא זרמת איתי, שכנעת אותי להתחיל עם הדורמיטורי, ולראות איך אני זורמת עם זה…
והגעתי, ובכל יום, יצא ממני משהו אחר….. ונקודות השיא היו בסשנים של הנשימות, שניה אחרי אותם רגעים שבאת, נגעת לחלקיק שניה איפשהו בבטן, בראש ברגלים והמשכת הלאה…. ופתאום נפתחו הסכרים… ופתאום הכל יצא החוצה, ואפילו דברים שבכלל לא חשבתי שנמצאים בתוכי התנקו ממני …
וכמה שפחדתי מהסשנים של הנשימות לפני שבאתי לשיטים, ככה התמכרתי אליהם ובכל יום חיכיתי דווקא לסשנים האלו….

ודבר ראשון שראיתי בסשנים זה עד כמה אני אוהבת את בעלי המקסים, שכל הזמן רב איתי ומטריף אותי  על הקטנות שבחיים….והתפלאתי על עצמי איך בכלל העזתי לחשוב שלא נהיה לנצח ביחד……ויכולתי גם להוקיר תודה לאלוהים וליקום על כל מה שיש לי וגם להרגיש את הוקרת התודה עמוק עמוק בנבכי נשמתי…
וגם ראיתי בפשטות איך תפסתי בחיים פוזה של לקחת את הדברים למקום של להעלב ולכעוס, ושזו לא חייבת להיות הדרך היחידה ושאולי אפשר לצחוק במקום לריב…..
ועוד ראיתי עד כמה ויתרתי על האני שלי, עד כמה השתמשתי בעומס החיים כתרוץ עלוב לברוח מעצמי
ובתום ארבעה ימים לא הייתי בהיי…. רק רציתי לחזור הביתה ולחבק את בעלי המדהים הכי חזק שאפשר ולנשום את הילדים שלי עמוק עמוק עמוק…. אבל גם ידעתי היטב שאין קסמים, שהחיים זה עבודה יומיומית, שזה לא שאגיע הבייתה ופתאום הכל שונה ……. אז הבטחתי לעצמי והתחייבתי בפני הקבוצה שזו רק התחלת הדרך והבטחתי להמשיך ולעבוד על עצמי עבור עצמי ועבור משפחתי…..ולהגיע אליך לרמת אפעל לשימור והתנעה מידי כל כמה שבועות מחדש…
וחזרתי הבייתה, ועולם כמנהגו נוהג…. אבל בכל זאת משהו השתנה…

פתאום הדברים שהטריפו אותי, העציבו אותי ועצבנו אותי – הפכו לשפויים, לפעמים מצחיקים ולפעמים סתם שווים התעלמות, ולפעמים גם מעצבנים…. אבל אחרי שניקיתי את כל הבלאגן שבפנים פתאום גיליתי שיש מקום להתחיל לסדר ולשים את הדברים בפרופורציות הנכונות…ומתוך מקום נקי יותר בנשמה, יש יותר מקום להוקרה, להערכה ולתודה אמיתית על כל מה שיש….
ופתאום אני מחייכת יותר….. צוחקת יותר….. שלווה יותר…..
ופתאום אני מחבקת יותר…. נושמת יותר….
ופתאום אני לקוחת את הדברים בקלות יותר….  למקום של צחוקים קלילות ופאן
ופתאום אני אפילו יכולה לראות את החלומות שלי קורמים עור וגידים, ובכלל אני יכולה לראשונה מזה הרבה זמן לראות את החלומות שלי ואפילו להציב אותם כיעדים- מה שלא היה קודם…..
ואני אפילו מקיימת את מה שהבטחתי, ומגיעה לרמת אפעל לעוד סשנים של ניקיון והטענת אנרגיות…ומבטיחה (ליקום ולעצמי) להמשיך ולהגיע.
תודה רישי, תודה על הכל – תודה על מי שאתה ועל היכולת שלך להכיל את הכל, את כולם
תודה על ידי הזהב שלך…תבורכנה ידיך!
תודה על המקום השפוי שיצרת ברמת אפעל ועל האפשרות שאתה נותן לנו להמשיך ולקיים את הטרנספורמציה גם בחיים האמתיים
תודה לך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים