דרך האהבה

 
כמה מילים של אושו ודברים שנאספו מ 'פה ומשם'...
 
שוב סדנת תרפיה? מה המטרה? למה לחפור בעבר, העבר - עבר? לאן הכול הולך? יש דרך נכונה לחיות בחופש? למה להתעסק בילדות? למה תרפיה בנשימה ? 
 
בסופו של דבר, הקסם הוא להביא מודעות למי שאנחנו. לטוב ולרע. המר והמתוק ובדרך לנקות את הפסולת שבפנים לדרך חדשה הסוללת לחופש, אינטימיות ועושר פנימי.
 
אילו לא סתם מילים, זה ניסיון חיים של הרבה אנשים שעברו תהליכים כאלו. המודעות היא לא ידע, היא אוסף האסימונים שנופלים, בלי לדעת בדיוק איך זה קרה ממש. זה הקסם, הנכונות והעשייה להתבונן פנימה, לשחרר בלי לדעת מה יצא מזה ואז הדבר האמיתי מגיע:
 
  
 
 
 
דרך האהבה...
 
 
  
 
 
 
"אף אחד מאיתנו לא יודע דבר על העתיד. גן העדן שלך, הגהנום שלך, האלוהים שלך בוודאי שאולים, לא מוכחים. הדבר היחיד שבידייך אלו הם חייך. עשה אותם עשירים בשפע ושעשוע."
 
 
OSHO 
 
  
 
 
 
לחיות באינטימיות, בדרך של אהבה, קירבה לאנשים הופכת את חייך לעשירים. אם אתה יכול לחיות באינטימיות עמוקה, חברות אמיצה או אהבה עמוקה עם הרבה אנשים אז אתה חי נכון. אם אתה פשוט, אוהב, פתוח, אינטימי אתה יוצר גן עדן מסביבך.
 
 
  
 
 
 
אם אתה סגור בדרך קבע בצד המתגונן התמידי, דואג שמישהו יזהה את המחשבות שלך, את הדאגות שלך, את החלומות שלך ותפיסת עולמך, אתה חי בגיהינום. הגיהינום חי בתוכך- וכך גם גן העדן. זה לא מקום גיאוגרפי אלא אלו המקומות הרוחניים האפשריים בך.
 
 
  
 
 
 
נקה את עצמך, מדיטציה אינה אלא ניקיון של כל הפסולת שנצברה במוחך. כשהראש שקט והלב שר אז אתה מוכן – בלי שום פחד ובהנאה מרובה- להיות באינטימיות. בלי אינטימיות אתה לבד בין זרים. אם אתה בוחר באינטימיות אתה מוקף בחברים ובאנשים שאוהבים אותך וזו חוויה מיוחדת.
 
 
 
 
חופש מוחלט מצריך מודעות מוחלטת. בגלל שהמשא שלנו נטוע בתת המודע: אין מישהו חיצוני שיכול למנוע ממך את החופש שלך. אתה יכול להיהרס אבל החופש שלך לא יילקח ממך אם אתה לא נותן אותו. האמת שהצורך הלא מודע להיות כבול, הוא שמונע את החופש - הצורך להיות תלוי במשהו או במישהו, הרצון שלך לא לקחת את האחריות לגבי היותך מי שאתה, זה מה שמשאיר אותך לא בחופש.
 
 
 
ברגע שאדם לוקח אחריות על מי שהוא... וזוכר שזה לא רק גן של ורדים, הקוצים שם: ישנם רגעים מתוקים וישנם הרבה רגעים מרירים. המתוק תמיד מאוזן עם המר, הם תמיד נשארים באותה פרופורציה. הורדים מתאזנים עם הקוצים, ימים ולילות, קיצים וחורפים. החיים מביאים לאיזון בין הקטבים. אדם שמוכן לקבל את עצמו ולקחת אחריות על מי שהוא עם כל היופי, המרירות, ההנאה והייסורים יוכל להיות חופשי.
 
  
 
 
 
חיה את חייך עם כל הכאב והאקסטאזה – שניהם שלך. זכור שהאקסטאזה לא יכולה להתקיים ללא הייסורים, חיים לא מתקיימים ללא המוות והשמחה לא מתקיימת ללא העצב. אלו הם פני הדברים ולא ניתן לעשות דבר... זו דרכו של הטבע, הטאו של החיים. קבל את עצמך כמו שאתה, טוב או רע וקבלה שכזו תביא לחופש.... וזו ההזדמנות...

מאת סוקי
 

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com