לנשום אל החיים

בסדנה זו נלמד להכיר שיטה טיפולית נפלאה לשחרור מתחים, הגברת מודעות רגשית וטרנספורמציה פנימית. שיטה זו  משחררת הרגלי נשימה שליליים, דפוסי פחד כרוני ופותחת דרך להנאה הטמונה בחוויה הביו אנרגטית שבנשימה. נלמד להגיע לרגיעה ולטעון את הגוף באנרגית חיים, לשחרר מתחים, לאזן רגשות ולפתוח את הלב לשלווה רוחנית. במהלך הסדנה נעבוד בטכניקות נשימה דינמיות הכוללות ריברסינג, פולסישן וביו-אנרגיה ונשלב מדיטציה אקטיבית, אלמנטים של פסיכודרמה, שיטות קרקוע, ריקודי טרייבל, רגרסיה ו"הילד הפנימי"  שיחה תומכת ועוד אשר תומכים ומסייעים לתהליך הריפוי הפנימי. 

באמצעות שיטת עבודה ישירה זו, הנשימה "עוקפת" את ה - mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך סשן  נשימות, אנו  חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר, ותת המודע מתגלה. אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. האהבה היא כוח ריפוי גדול ביותר ופריחתה קשורה אל הנשימה.


הנשימה מטהרת את הגוף מרעלנים, משחררת מתח רגשי ומחזקת את המערכת העצבית והמערכת החיסונית. כמו כן מאזנת ויוצרת הרמוניה בין הגוף ,השכל, הלב והנשמה. לאחר מספר סשאנים נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו, ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשים. 
   
לנשימה מודעת ועמוקה השפעה עזה ומעמיקה על בריאותו של הגוף וביכולתה לגשר אל עבר מודעות גדולה ורחבה יותר לחיינו.רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com