שישי מדיטציה ונשימה

שישי מדיטציה ונשימה. נתרגל מדיטציות מעולמו של אושו ברצף ונשלב סשאן נשימות -ריברסינג. מטרת התרגול להפוך את הצפייה לחלק משגרת החיים ולעודד well-being (שלומות) 
הפעילות תקיים  בין השעות 8:00-17:00. נתחיל את הבוקר במדיטציית הדינמיק שתעזור לנו לפרוק מטענים ולהניע את האנרגיה, נמשיך למדיטציית ויפסנה שמביא את המהות הטהורה של המדיטציה, בהמשך נעבור סשן נשימות ריברסינג דרכו נכנס עמוק יותר פנימה, נשחרר ונרפא, ומשם בחלק השני של היום נתרגל את מדיטציית נדברמה העדינה ונסיים במדיטציית הקונדליני . אין צורך בנסיון קודם


זמנים

08:00- מדיטציית דאינמיק או גיבריש 
ארוחת בוקר
10:00- מדיטציית ויפאסנה
11:30- סשאן נשימות ריברסינג - סדנת עומק
13:00- מדיטציה מתחלפת
13:30- ארוחת צהריים
14:30- מדיטצית נדברמה
16:00- מדיטציית קונדליני

אין צורך בניסיון קודם 
--------------------------
 
הטכניקות כוללות תנועה, ריקוד, קתרזיס (זיכוך רגשי וגופני), נשימה, גיבריש ועוד. במהלך היום יוסברו עקרונות המדיטציה וכן נצטייד בכלים לחיי היום יום. 
--------------------------
הסדנה תתקיים בין השעות 8:00-17:00 
עלות השתתפות : 150 ש"ח
להגיע בבגדים נוחים לפעילות ולהביא את האוכל למשך היום  
--------------------------
לפרטים נוספים והרשמה 
טל : 054-4338258
אימייל : rishibreath@gmail.com
אתר הבית : 
http://www.rishi.co.il/Schedule/?about=229

מדיטציה היא הרפתקה. זוהי ההרפתקה הגדולה ביותר שהתודעה האנושית יכולה לבחור. מדיטציה היא רק להיות בלא לעשות דבר - שום פעולה, שום מחשבה, שום רגש. אתה רק קיים, וזהו תענוג עילאי. המדיטציה אינה נגד עשייה. לא נאלצים בה לברוח מהחיים. היא פשוט מלמדת אותנו דרך חיים חדשה: אתה הופך להיות מרכז הציקלון. חייך ממשיכים; למעשה, הם ממשיכים ביתר עוז - ביתר שמחה, ביתר בהירות, ביתר חזון, ביתר יצירתיות - אך עם זאת אתה רחוק, רק צופה על המתרחש סביבך. הצופה על הגבעה. "אושו" osho

המודט העצמאי : המטרה העיקרית בתרגול מדיטציה היא להפוך את הצפיה (עדות ) לחלק משגרת החיים הרגילים שלך, בעבודה ובעולם.

מדיטציה דינמית אקטיבית 
באורח החיים המודרני בו אנו חיים כיום אנחנו נמצאים הרבה מאוד בראש כך שאם ננסה לעצום עיניים סביר להניח שנפגוש רעש אדיר, משפטים, מילים, ביקורת, תוכניות, ועוד. דרך תרגול מדיטציות דינמית משתחררים מתחים ונפתח מקום לשקט ולעדות. עדות לא הופכת אותנו מנותקים מהעולם, נהפוך הוא, סוף סוף מתרחש חיבור, חיבור אל המהות והשקט שבנו. מדיטציה מביא אותנו להכרה תודעתית של אחדות שקט ואהבה בדרך טבע.

  
 

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com