מורן 054-4747112, סוקי 050-5260271

פסטיבל Redancing העשירי יתקיים בין התאריכים 13-16/4 בחול המועד פסח
במרכז סאנסה חוף פולג.
ריקוד מחדש אל החופש ...
הפסטיבל מוגבל ל-300 משתתפים בלבד, מה שהופך אותו למה שהוא – טובבבב !

זה קורה בפעם העשירית! ארבעה ימים של חיבור לגוף, למוסיקה, ללב, לעצמנו וגם לאחרים. טובי המנחים בארץ יעבירו מגוון סדנאות מעולם הריקוד והתנועה. נפגוש זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, נשימה ומדיטציה. כל זה לצד מוסיקה חיה, מסיבות שמחות, התעלות רוחנית, רוח ים והכי חשוב - קובץ אנשים איכותי שמביא את הצבע והיופי שלו. יחד נשכח את כל מה שידענו ונרקוד מחדש!

על עמדת הדי'גיי והמסיבות

Dj Yoav Saban! / Tribal                        ערן הולנדר / Electro Loop

Dj Qory Ronell  / Fire Dance                יוגב חרובי /   Live Tranceנתיבי הפסטיבל: קונטקט ואימפרוביזציה, טכניקות ריקוד, קול תנועה וביטוי, מסיבות וריקוד חופשי, מופעים ומוסיקה חיה, מדיטציה ונשימה. כל זאת לצד מתחם טיפולים, צ`אי שופ, בר בריאות, אוכל טוב וקרבה לים.

בין המנחים והסדנאות: קונטקט ואימפרוביזציה - אילנית תדמור, אודי עוז, איתי יטוב, נועם כרמלי/ שפת גאגא - סטפאן פרי / ריו-אבירטו - ענת לידרור / חמשת המקצבים- שלי חרמון / תנועה או
תנטית- יעל ברקאי / תדרים בתנועה- רוית יסעור / ביודנסה- סילבי טמפל / רידם ת'רפי- תומר אלוני / מחול סופי- אסים שאול ברכה / אומנות האלתור- אלונה פרץ / body mind centering - מיכאל שחרור / טריבל פיוזן- מור גפן, סהרה פיקסי / ריקוד אפריקאי - אנה קניאל / היפופ- מארווין קייסי/ ברייקדאנס - חן לאווי / בוליווד - מיהיר גרובר / קול ותנועה- מיכל מזר / מתנועה למשחקיות- סמדר בן עמי / עצירת תנועה- ענבר בין יהודה / Key Dance - אייל שמש / טאיקו - ניתאי צלניקר / סלסה - סרחיו מירקין / טיפול בתנועה - מיכל בן טובים / יחסים בתנועה- עמית לבון חיים / Tisento- גבריאלה גבי שיר / ניה- חן דנון-זקס/ טראנס חובק עולם - אורית סוכרי / הולה הופ - יסמין להן/ אדוה נפתלי - מרחב רחם / מדיטציה וריברסינג- רישי, רסילה, אייל מור, בן קוטלר, דארשו, אלה מן / יוגה - עמית פרידמן, איזבל / קונדליני יוגה- וירו
התוכניה לחיצה להגדלה

 

על המקום: הפסטיבל מתארח כמו בכל שנה במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג צמוד לרצועת חוף יפיפה. ישנה אפשרות לינה בחדרים מפנקים במלון ובמתחם הקמפינג בפסטיבל. אולמות הסדנאות מותאמים לתנועה ולריקוד. צוות הפסטיבל יכין לנו ארוחות בריאות ומזינות כשפינת הצ'אי בגינה תהפוך ללב הפסטיבל שם נרקוד במסיבות, נראה הופעות ונפגש אחד עם השני מחוץ למרחבי הסדנאות.

כרטיסים וחדרים:
שימו לב התשלום לכרטיסים מאפשר כניסה למתחם הפסטיבל לארבעת ימי הפסטיבל והשתתפות בכל הסדנאות והפעילויות. לינה בחדרי המלון בעלות נוספת. ניתן לרכוש כרטיס משולב - פרטים בהמשך
 
נגמרו הכרטיסים לפסטיבל

כרטיס לארבעת ימי הפסטיבל ב
מכירה מוקדמת - עלות 450 ש"ח
כרטיס ולינה בחדר טריפל עלות 1250 
כרטיס לימים שבת + ראשון עלות 360 ש"ח
כרטיס ליום חמישי 13/4עלות 180 ש"ח 
כרטיס ליום ראשון 16/4 עלות 180 ש"ח 


קמפינג - ללא תשלום - redancing.info@gmail.com

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לברורים והרשמה טלפונים

מורן 054-4747112, סוקי 050-5260271
מייל : redancing.info@gmail.com

פסטיבל רידנסינג מיצר מרחב בטוח המאפשר: התנסות חווייתית לצד למידה והתפתחות. לגלות תנועה חדשה לצד זו המוכרת, לתת ביטוי לפראות ולאקסטזה יחד עם רגעים של תנועה רכה ושקט. למצוא את הלבד וגם את הביחד, לשחרר מתח ודאגה ולגלות את השמחה שמעבר לגבולות המחשבה. להכיר את עצמנו טוב יותר ולסמן "כיוון תנועה" לעתיד מחובר ואותנטי.

חזון הפסטיבל: ליצור מרחב המאפשר שחרור והתפתחות דרך ריקוד, תנועה ומפגש בין אנשים
לעודד את ה"חופש הפנימי" ולייצר גלים אלו לחברה כולה
לחוות שמחה ואקסטזה מתמשכת, שתיקח את הגוף, את הנפש ואת הרוח לאחדות
להפגיש קובץ אנשים בעלי מכנה משותף אשר מעוניינים להעצים אחד את השני 
להגביר את המודעות בארץ לתחומי ההתפתחות ולקדם תהליכים אשר תומכים בבריאות ו- well being
 
מה בתוכנית כשיורד הערב ?

בערב יום חמישי מתחילים במסיבה עם Dj Yoav Saban שינגן טרייבל וויב שמח אש!
בערב שישי אחרי יום גדוש בסדנאות ניקח אתנחתא ונתכנס לטקס אוסף ומאחד שלאחריו יופיע ערן הולנדר - אמן קול וסימפולים, מחלוצי סצנת הלייב טראנס בארץ, ערן ייצור מיקסים, מקצבים, טקסטורות וסיפורי אגדות.


בהמשך הלילה ולתוך הלילה נגלוש לג'ם קונטקט בהנחיית אודי עוז בליווי מוסיקה חיה בניצוח הרכב רידנסינג שיאפשר דיאלוג קשוב ומרגש. נרקוד עד כלות! במקביל בצאי-שופ נמשיך בצי'ל אאוט רגוע
.


בערב שבת, על המוסיקה Dj Qory Ronell סביב האש המקודשת נצא למסע ללא מילים של תנועה, שחרור והודיה. ראשית המסע בישיבת מדיטציה סביב האש. מתוך הדממה והקשבה לאש נאפשר למוסיקה להוביל אותנו ולהזיז את הגוף למחוזות שליבנו חפץ. נצא למסע אקסטטי שיסתיים בהרפיה וכפי שהחל - מעגל מדיטציה מול האש.

עוד בחגיגה של היום הזה אנה קניאל ולהקת מתופפים בסדנת ריקוד אפריקאי אותנטי מקפיץ ואנרגטי ותומר אלוני האהוב שיתן לנו בראש בסדנה חדשה פול קצב ופאן מיומנה סטייל.

ביום ראשון נרקוד עד הטיפה האחרונה במסיבת סיום עם יוגב חרובי שהוא מכונת קצב של איש אחד, שיושב על סט של כלי הקשה ודיג'רידו עליהם הוא מנגן בו זמנית ויוצר סאונד של שבט שלם. בשנה האחרונה זכה להעיף אלפי אנשים בפסטיבלים בארץ ובעולם.
 
לברורים והרשמה טלפונים

מורן 054-4747112, סוקי 050-5260271
מייל : redancing.info@gmail.com
מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק : https://www.facebook.com/Redancing
 
"תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש" אתה" רוקדותתחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריאעד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עדשרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף."

 
   חומר עיוני   

 ריברסינג english
 ריברסינג מנחים וסדנאות
 ריברסינג מנחים וסדנאות המשך

רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com