פסטיבל Redancing הקרוב יתקיים בחול המועד פסח בין התאריכים 4-7/4
ארבעה ימים במרכז סאנסה חוף פולג. והפעם בסימן חזון חדש !!

ננוע בגוף, נגע עם הלב ונעוף עם הרוח
 
הפסטיבל מוגבל ל-300 משתתפים בלבד!

רכישת כרטיסים מאובטחת במכירה מוקדמת

כרטיס לארבעת ימי הפסטיבל במכירה מוקדמת - עלות 420 ש"ח - לרכישה
כרטיס + לינה בחדר טריפל לארבעת הימים- עלות 1170 ש"ח - לרכישה

לבירורים טלפונית ניתן לפנות : גל- 052-4357575 , סוקי 050-5260271

על הפסטיבל
טובי המנחים בארץ יעבירו מגוון סדנאות מעולם הריקוד והתנועה. נפגוש זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, נשימה ומדיטציה. כל זה לצד מוסיקה חיה, מסיבות שמחות, התעלות רוחנית, רוח ים והכי חשוב - קובץ אנשים איכותי שמביא את הצבע והיופי שלו. יחד נשכח את כל מה שידענו ונרקוד מחדש!
החזון החדש - להיות האדם החדש - בזמנים החדשים.
נשחרר את כבלי העבר והפחד וננוע בבטחה לעבר העתיד המתגלה !
נפתח לתנועה חדשה ולביטוי טבעי ואוטנטי של ההוויה שלנו. נשתחרר לגמרי בלי עקבות בסביבה תומכת ואוהבת ונגלה את הפוטנציאל הטמון במהות החיים. יחד עם אנשי רידנסינג נפתח חזון חדש בנו ובעולם כולו בפתיחות, כנות ואהבת אמת !!

נתיבי הפסטיבל: מסיבות וריקוד חופשי, מופעים ומוסיקה חיה, מרחבי פעילות ברמה הגבהה ביותר בהם יתקימו סדנאות ותהליכי התפתחות, צ`אי שופ תוסס שיהיה לב הפסטיבל, בר בריאות, מתחם טיפולים איכותי, אוכל בריא וחלון לים.

בין הסדנאות: קונטקט ואימפרוביזציה / שפת גאגא / ריו-אבירטו / חמשת המקצבים/ תנועה אותנטית / תדרים בתנועה / ביודנסה / רידם ת'רפי/ מחול סופי / אומנות האלתור / e טריבל פיוזן/ ריקוד אפריקאי / היפופ / ברייקדאנס / קול ותנועה / עצירת תנועה- ענבר בין יהודה /טאיקו /סלסה / טיפול בתנועה / יחסים בתנועה / Tisento / ניה / הולה הופ / מדיטציה וריברסינג / יוגה ועוד...
 
על המקום: הפסטיבל מתארח כמו בכל שנה במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג צמוד לרצועת חוף יפיפה. ישנה אפשרות לינה בחדרים מפנקים במלון ובמתחם הקמפינג בפסטיבל. אולמות הסדנאות מותאמים לתנועה ולריקוד. צוות הפסטיבל יכין לנו ארוחות בריאות ומזינות כשפינת הצ'אי בגינה תהפוך ללב הפסטיבל שם נרקוד במסיבות, נראה הופעות ונפגש אחד עם השני מחוץ למרחבי הסדנאות.
 
רכישת כרטיסים מאובטחת במכירה מוקדמת
כרטיס לארבעת ימי הפסטיבל במכירה מוקדמת - עלות 420 ש"ח - לרכישה
כרטיס + לינה בחדר טריפל לארבעת הימים- עלות 1170 ש"ח - לרכישה
 

מספר מקומות הלינה במרחב הפסטיבל מוגבל ועל כן כל מי שמעוננין יש להזמין חדרים מראש ובהקדם. 
קמפינג - ללא תשלום - יש צורך לכתוב לנו ולהזמין מקום - redancing.info@gmail.com
 

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לברורים והרשמה טלפונים

גל- 052-4357575 סוקי 050-5260271
מייל : redancing.info@gmail.com


פסטיבל רידנסינג מיצר מרחב בטוח המאפשר: התנסות חווייתית לצד למידה והתפתחות. לגלות תנועה חדשה לצד זו המוכרת, לתת ביטוי לפראות ולאקסטזה יחד עם רגעים של תנועה רכה ושקט. למצוא את הלבד וגם את הביחד, לשחרר מתח ודאגה ולגלות את השמחה שמעבר לגבולות המחשבה. להכיר את עצמנו טוב יותר ולסמן "כיוון תנועה" לעתיד מחובר ואותנטי.

נחווה שמחה ואקסטזה מתמשכת, שתיקח את הגוף, את הנפש ואת הרוח לאחדות יחד עם קובץ אנשים בעלי מכנה משותף נעצים אחד את השני. נגביר יחד את המודעות בארץ לתחומי ההתפתחות ונקדם תהליכים אשר תומכים בבריאות ו- well being
 


 
 
"תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש" אתה" רוקדותתחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריאעד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עדשרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף."
לברורים והרשמה טלפונים

גל- 052-4357575 סוקי 050-5260271
מייל : redancing.info@gmail.com
מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק : https://www.facebook.com/Redancing
 


רישי : 054-4338258   סוקי : 050-5260271  מייל:  rishibreath@gmail.com